Şimdi Ara

PC değişikliğine tavsiye önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu ana kadar P3 ve daha sonra P4 intel kullanıcısı olarak 1 ay gibi önce AMD 64 bit 3200+ 939 pin li sisteme geçmiştim.Fakat artık eski alışkanlıkmı yoksa şimdiye kadar intel kullanıcısı olarakmı intelin vermiş olduğu performans açısından AMD sisteme ısınamadım.Şimdi ikinci bir PC yi değişecem ama benim en ağırlıklı yaptığım iş video kaset görüntülerini VCD formatına dönüştürmekdir.Bu bakımdan ikinci bilgisayarı değişmek için İşlemci+Anakart+Ram+Ekran kartı (Oyun hiçmi hiç oynamadığım için ekran kartının bence özelliklerinin pek önemi yok) için 750$ gibi bir bütce ayırdım.Bana buarada söylemiş olduğum işimi sorunsuz ve iyi bir performans sağlayacak donanım tavsiyenizdir.Şimdiden tşler ederim...

• yahu al AMD 3000+ VENİCE
    ASUS A8N SLI NFORCE 4
    ASUS 6600 GT TOP EDİTİON
    2*512 TWİNMOS TAMAM
  • hocam elindeki para fazlasiyla sana yeter egerki amd sistemini satmadiysa yakin zamanda amd X2 ler girecek piyasaya hatta amarikadan getirip satan arkadaslar var alacaksin birtane X2 olay bitecek video codekleme ve diger ofis islerinde ve tabikide oyunlarda 1 numara su anda yeni intel cift cekirdekli islemcilerden cok cok daha iyi istersen tomdan arastira bilirsin
    arti bende bir intel kullanicisi olarak amd diyorum birgercek varsa amd performansli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kane -- 12 Haziran 2005, 14:12:31 >
  • Biraz daha bekle derim ben çift çekirdekli işlemciler biraz daha girsin ööle al derim ben.
  • Garip... elindeki sisteminde işini görmesi lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.