Şimdi Ara

Pc icin 5+1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a dh forum sakinleri pc icin 5+1 almak istiyorum onceligim film ve muzik, ses kartim yok. Butcem 250-300 arasi, dolu dolu 5+1 hissetmek istiyorum filmlerde sol tarafta sinek ucuyorsa sol hoperlorden sag tarafta deniz varsa sag hoparlorden ses duymayi istiyorum. Bu dogrultuda onerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shubuo0o

S.a dh forum sakinleri pc icin 5+1 almak istiyorum onceligim film ve muzik, ses kartim yok. Butcem 250-300 arasi, dolu dolu 5+1 hissetmek istiyorum filmlerde sol tarafta sinek ucuyorsa sol hoperlorden sag tarafta deniz varsa sag hoparlorden ses duymayi istiyorum. Bu dogrultuda onerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Tüm bunları sadece ses sistemiyle yapamazsın. Sana bir de bu bahsettiğin efektleri düzgün şekilde verebilecek, hoparlörlerini doldurabilecek bir ses kartı lazım.

Ses sistemi olarak ikinci el creative megaworks 550 veya gigaworks g500 bakabilirsin. Yanına da x-fi titanium vb. bir ses kartı alırsın, keyfine bakarsın.
  • Yorum ve önerileriniz için teşekkürler. Fakat kredi kartıyla alışveriş yapacağım için güncel ürünlere yönelmek zorundayım.
  • dolu dolu bass istiyorsan biraz bütçeyi arttır z5500 al bir daha hoparlör olayını unut
  • MediaMarkt'da Edifier DA5000Pro 279 lira görünüyor. Bu bütçede daha iyisini bulman zor.

http://194.233.193.114/stokfazlasi/index.php?shop=3

http://bit.ly/xHAOpY
  • Yazdıklarınızı görmeden önce LOGİTECH z506 ve CREATIVE SB Audigy Value PCI 24Bit 7.1 Ses Kartı siparişi verdim. Umarım pişman olmam.
  • Ne kadara aldınız? Fark azsa iptal edin bence.
  • 144 de aldım. Yarın sabah gelir herhalde o kadar kötümüki ya yoksa daha iyisini almam açısındanmı söylüyorsunuz ? Bana filmlerde yetsin yeter gerisi muhim değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.