Şimdi Ara

PC KOLTUK ÖNERİSİ ACİL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 150 TL YE KADAR PC KOLTUĞU LAZIM KOLTUĞUM KIRILMAK ÜZERE BEL AĞRITIYOR ARTIK KALİTELİ BİRŞEY LAZIM OTURMA KISMI GENİŞ OLSUN ARKA TARAFA UZANINCA DÜŞME HİSSİ VERMESİN .

• güncel belim ağrıdı !
    @asosyal bilgisayar pek dayanıklı durmuyor daha sağlam birşeyler varmı oturma kısmı geniş ve sırt kısmı uzun olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellat231 -- 15 Kasım 2011; 11:17:52 >
  • aynen bana da lazım iyi bir koltuk
  •  PC KOLTUK ÖNERİSİ ACİL !
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellat231

güncel belim ağrıdı !
    @asosyal bilgisayar pek dayanıklı durmuyor daha sağlam birşeyler varmı oturma kısmı geniş ve sırt kısmı uzun olacak

oturma kismi genis ve sirti uzun 2 aydir kullaniyorum cok rahatim.
    sirt destegide var tam beline gelen yerde
  • ne olursa olsun arkaya yaslanınca başını yaslayabileceğin arkası uzun koltuk al , zamanında çok pişman oldum almadığıma..... bide 20 tl ya yastık al koy sırtına... ohh miss.... Bide deri alma, yazın çok zorlar şortla felan oturursan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

ne olursa olsun arkaya yaslanınca başını yaslayabileceğin arkası uzun koltuk al , zamanında çok pişman oldum almadığıma..... bide 20 tl ya yastık al koy sırtına... ohh miss.... Bide deri alma, yazın çok zorlar şortla felan oturursan...

aynen kafa yaslamalı olacak link verirmisin varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

http://www.koctas.com.tr/U/Fileli-Yonetici-Koltugu/Siyah/45928?R=230

+1 bendede bu var çok rahat .
  • http://www.burosit.com/?main=urunler&grup_id=1&alt_grup_id=2&urun_grup_id=13&urn_id=86&alt_menu=main_menu&s=&a=a_1&b=b_2&c=c_24&m_u_id=m_u_id_93

mysti 7 serisinede bakabilirsin ama verdikleri ürünlerin alayından en az 2 kat fazla dayanır ama biraz pahalı deri olanı var bende deri seçenekleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

http://www.burosit.com/?main=urunler&grup_id=1&alt_grup_id=2&urun_grup_id=13&urn_id=86&alt_menu=main_menu&s=&a=a_1&b=b_2&c=c_24&m_u_id=m_u_id_93

mysti 7 serisinede bakabilirsin ama verdikleri ürünlerin alayından en az 2 kat fazla dayanır ama biraz pahalı deri olanı var bende deri seçenekleri var

off bu bürositi nerde bulurum ya hort oldu ama napalım sandalyenin amortisörü bitti tekeride kırıldı üstüne bıktım bu dandik şeylere 200 lira vermekten

• valla ben burdaki satıcısına verdim parça geldi değiştirmişlerdi benimde mekanizması bozuktu baya paraya maloldu ama dediğiniz gibi dandik sandalyelere 200 vermekten iyidir siz müşteri hizmetlerini arayın çünkü ben istdeki teknik servisi aradım biz sadece garantililere bakıyoruz gibi dandik bişeyler söyledi fabrikaya yollayın dedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.