Şimdi Ara

PC NİN BİR TANESİ IP ADRESİ ALMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR İNTERNET CAFE DE BİLGİSAYARLARDAN BİR TANESİ BAĞLANIP OTOMATİK IP ALAMIYOR. BAĞLANTIM TÜM PC LER SWİÇ E BAĞLI SİWİÇ İSE MODEME BAĞLI , ŞİMDİYE KADAR BAĞLANTI YAPILIYORDU AMA ŞİMDİ BAĞLANAMIYORUM. PC DE DEEP FREEZE VAR AYARLARIN DEĞİŞMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL AYRICA VÜRÜS FALAN DA YOK. BİR BİLGİSİ OLAN YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.

• Sorunun yazılımsal olmayabilir.Donanımları bir kontrol et derim ben ama tam ayrıntılıda yazmamışssın ağda filan makinaları görüyor mu?
  • KARDEŞ PC ARIZALI PC YE BAĞLANAN AĞ KABLOSUNU BAŞKA BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIMDA SORUN OLMUYOR , HEMEN IP ALIYOR. AMA İLGİLİ PC YE BAĞLADIĞIMDA IP ALAMIYOR. BAĞLANTI KISITLI VEYA YOK DİYOR. IP ADRESİ ALINIYOR FALAN DİYOR. YANİ SADECE İNTERNETE DEĞİL DİĞER BİLGİSAYARLARIDA GÖRMÜYOR.[simage][http://img334.imageshack.us/my.php?image=sorun9bo.jpg]
  •  PC NİN BİR TANESİ IP ADRESİ ALMIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YENİDİR -- 1 Ocak 2006 23:41:56 >
  • Birde Ethernet kartına bi bak derim ben bu problemle daha önce karşılaşmıştım ve ethernetle çözmüştüm olayı inşallah sende çözersin
  • Tamam devrem ETHERNET kartını değiştireceğim - gelişme olursa yazarım çok sağ olun var olun..
  • ETHERNET KARTINI DEĞİŞMEK İÇİN PC NİN BAŞINA GELDİM SON BİR DAFE DAHA PC Yİ AÇTIM .
    ODA NE PC DE HİÇ BİR SORUN YOK PC KENDİLİĞİNDEN DÜZELMİŞ ÇOK SÜPER ÇALIŞIYOR.
    HEMDE ÇOK HIZLANMIŞ SANKİ TURBU TAKILMIŞ .
    BU NASIL OLDUDA DÜN DEFALARCA AÇIP KAPAMAMA RAĞMEN ÇALIŞMAYIP 1 GÜN SONRA ÇALIŞTI YAAA....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.