Şimdi Ara

pc takip sistemi nasıl kurulur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bir şirkette çalışanlar için pc takip sistemi var mı yok mu nasıl anlarız

• konuyu biraz açarsan daha kolay yrd oluruz. Ne kasdediyorsun
  • bir şirket bilgisayarında internette girdiğim bir siteyi. ya da hiç internet ya da ağla ilgisi olmayan mesela wordde yazdığım bir yazıyı, çizdiğim bir projeyi, açtığım bir resmi, izlediğim bir cd yi? Bunları takip edebilirler mi ve cevap evetse bunları izlediklerini nasıl anlayabilirim. yani bilgisayarımda neler yaptığım daha sonra izlenebilir mi?
  • keylooger dan bahsediyosun. o tip programları sadece görev yöneticisinden görebilirsin. tabi ordaki hangi yansıma adının ona ait oldugunu biliyosan programı acıp kapayabilirsin eger program yüklüyse, tüm bunları yaparken de saniye saniye izlendigini unutma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: klutch

keylooger dan bahsediyosun. o tip programları sadece görev yöneticisinden görebilirsin. tabi ordaki hangi yansıma adının ona ait oldugunu biliyosan programı acıp kapayabilirsin eger program yüklüyse, tüm bunları yaparken de saniye saniye izlendigini unutma.

manager demek istiyorsun yani ama o proğramları bilyorsan bile kapatamazsın yani yaptığın şeyler isleniyorsa da senin haberin olmaz isterse bilgisayarı kendisi yönetebilir isterse sadece bakar yani sen bilemezsin sadce bilgi işlemdekilerle konuş bakalım ( onlarla aranı iyi yap yani )
  • peki ben ağ kablosunu bilgisayarımdan söksem yani ağa bağlı olmadığım zaman da yine de izlenebilirmiyim?
  • izlenemezsin.ama program log tutuyorsa.Ağ kablosu tekrar takıldığında neler yaptığını görebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Malcolm

peki ben ağ kablosunu bilgisayarımdan söksem yani ağa bağlı olmadığım zaman da yine de izlenebilirmiyim?

yok daha neler neler

ne zman elektrik olursa o zman seni görebiiri abi sen elektriğin suyun telefonn kablonun olmadığı yere git
  • bencede en iyisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyayus

quote:

Orjinalden alıntı: Malcolm

peki ben ağ kablosunu bilgisayarımdan söksem yani ağa bağlı olmadığım zaman da yine de izlenebilirmiyim?

yok daha neler neler

ne zman elektrik olursa o zman seni görebiiri abi sen elektriğin suyun telefonn kablonun olmadığı yere git

YA DALGA GEÇMİŞSİN DE bence çok saçma bir soru değil. bilgisayar açıkken belli sürelerle misal 10 dakikada bir ekranımın fotoğrafını çekse daha sonra da ağ kablosu takılınca kendi bilgisayarına bu görüntüleri gönderse çok rahat ne yaptığımı izleyebilir. bunu yapacak bir program var mı ve var olup olmadığını nasıl anlayabilirim

• "winguardian" incele bu programı
  • quote:

Orjinalden alıntı: klutch

"winguardian" incele bu programı

inceledim aynen bundan behsediyorum.
    bu ya da bunun gibi bir başka programın benim bilgisyarımda olup olmadığını nasıl anlayabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.