Şimdi Ara

PCI-EXPRESS EKRAN KARTINI TANITADIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER BİR PCI-EXPRESS KART TAKTIM BİR TÜRLÜ TANITAMADIM, DELİ OLCAM YAV BU KART NVİDİA CHİP SETLİ BİR KART, WİNDOWS TA BİR PROBLEM OLDU TEKRAR KURDUM. SÜRÜCÜLERİ YÜKLİYİM DEDİM EKRAN KARTINI TANIMIYOR. OTOMATİK DENEDİM, SÜRÜCÜ GÜNCELLEŞTİR DENEDİM, AYGIT EKLE DENEDİM BİR TÜRLÜ OLMADI YAV BANA BİR ÇARE BİR FİKRİ OLAN VARMI.

ANAKART GİGABYTE GA-8I915ME İNTEL 915 CHİP SETLİ. BU ARADA ANAKARTIN SÜRÜCÜLERİNDEN SADECE ETERNETİ YÜKLEDİM O KADAR. BANA BİR YARDIM

• ekran kartının markasını bı soleseydın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Evren

ekran kartının markasını bı soleseydın
  • Markası Tornado...
  • kerpetenle alıcaz galıba marka ve modelını tornado.....ne???? fx100000 mi
  • Yav evren kardeş valla tam model bilmiyorum sürücüyü kuramadım hani windows standart olarak tanısa bir şey söylerdim ama kartın üstüne de bakmadım valla. Cd de de yazmıyor hay benim kafama...
  • dur hocam sakin ol :)

ekran kartını sıstemden cıkar kartın arkasında stıcker fılan vardır orada hangı model oldugu yazar
  • Yav daha kötüsü var evren kardeş kart benim deyil ve şu an yanımda deyil ben en iyisi yarın tam bilgileri yazıyım ama bir fikri olan yokmu yav. Evren kardeş senide stres ettim herhalde kusura bakma yav... valla snavlarım yeni bitti hala stresliyim dur iki kafa atıp rahatlıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.