Şimdi Ara

PDA, ( Max. Fiyat/Performans ) Tavsiyesi Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PDA alacağım. P990i de iyi bir alternatif gibi dursada çözümü PDA'da görüyorum. Almayı istediğim cihazda aşağıdaki özelliklerin max olduğu bir cihazım olsun istiyorum. Tavsiyenize ihtiyacım var. Tşklr.

Wlan ile internete bağlanabilme, msn Messenger ile görüntülü görüşme ve mümkünse skype kullanabilme özelliği
    Java Desteği,
    4GB’a kadar minimum memory kapasitesi yükseltebilme özelliği,
    3G, telefon ve/veya msn üzerinden görüntülü görüşme özelliği + UMTS
    Türkçe Windows ve Office programlarını kullanabilme,
    Radyo ve mp3 çalar,
    Gerçek 2 megapixel camera, oto focus, flaşlı veya ışıklı,
    Bluetooth,
    Video çekebilme özelliği ve Media Player 10,
    Ses kaydedicisi,
    Gps Tomtom Yol Haritası,
    El yazısı tanıma,
    Touch screen,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi specimen -- 28 Mart 2007; 16:34:20 >

• Evet ya, bir PDA'de bu özelliklerin hepsi olsa çok iyi olur.
    Varmı bu özelliklerin hepsinin olduğu bi PDA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_var_ne_yok

Evet ya, bir PDA'de bu özelliklerin hepsi olsa çok iyi olur.
    Varmı bu özelliklerin hepsinin olduğu bi PDA ?
    jasjam olabilir ama gps var mı hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jet0n

jasjam olabilir ama gps var mı hatırlamıyorum.

Alıntıları Göster
    istediğin özelliklerde pda için biraz beklemen gerekiyor en yakını jasjam radyo gps i yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KBD

istediğin özelliklerde pda için biraz beklemen gerekiyor en yakını jasjam radyo gps i yok

Alıntıları Göster
    3g neden bukadar isteniyor anlamıyorum. Sonuçta ülkemizin altyapısı desteklemiyor. 5-10 sene kadarda desteklemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: donulmezaksaminufku

3g neden bukadar isteniyor anlamıyorum. Sonuçta ülkemizin altyapısı desteklemiyor. 5-10 sene kadarda desteklemez

Alıntıları Göster
    bu özelliklerin hepsini barındıran bir pda da F/P arayamazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıspanak

bu özelliklerin hepsini barındıran bir pda da F/P arayamazın.

Alıntıları Göster
    şu anda bir çok pdada wlan bulunmakta bunların hepsiyle internete bağlanabilirsin msne girebilrisişn ama msnden görüntülü konuşpma olayı daha yaplamadı yani öle bi program yok

4 gb hafıza desteği bi eten m600+ larda var biliyorum
    3g desteği jasjam ile x800lerde var
    radyo hangi pdada var bilmiyorum ama çoğunda yok
    diğer bütün özellikler hemen hemen her pdada var

m600+ alırsan işini görür

• quote:

Orijinalden alıntı: donulmezaksaminufku

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: konitek.com

aynen...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaaydin79

quote:

aynen...

Alıntıları Göster
    radyo yeni cıkacak etenlerde bulunuyor x800 de istediklerin olabilir ama fiyat performans arama bencede.

• quote:

quote:

aynen...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar desteksiz sallamayın yahu..
    turkcell ve avea nın alt yapısı hazır,lisans sorunu var sadece.Eğer devlet lisans verirse 1-2 seneye kullanılır o sistem.
    öyle 5-10 sene gibi komik tahminler yapmayın allahaşkına....

quote:

Orjinalden alıntı: mustafaaydin79

quote:

aynen...

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcenk

turkcell ve avea nın alt yapısı hazır,lisans sorunu var sadece.Eğer devlet lisans verirse 1-2 seneye kullanılır o sistem.

quote:

quote:

aynen...

Alıntıları Göster
    Yukarıdaki özelliklerin çoğunu verebilme açısından, windows işletim sisteminde çalışmaktan vaz geçersek, o zaman bu durumda yine en iyisi yine SE P990i gibi gözüküyor..(Max Fiyat/Performans açısından)

Dimi arkadaşlar..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_var_ne_yok -- 29 Mart 2007; 16:18:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_var_ne_yok

Yukarıdaki özelliklerin çoğunu verebilme açısından, windows işletim sisteminde çalışmaktan vaz geçersek, o zaman bu durumda yine en iyisi yine SE P990i gibi gözüküyor..(Max Fiyat/Performans açısından)

Dimi arkadaşlar..?

Alıntıları Göster
    gps dedin mi alternatifler azalıyor zaten ama bu özelliklere uygun htc3300 orbit ve eten m700 var...

• quote:

Orijinalden alıntı: stuka

gps dedin mi alternatifler azalıyor zaten ama bu özelliklere uygun htc3300 orbit ve eten m700 var...

Alıntıları Göster
    jasjam'dan bir sonraki neslinde
    muhtemelen bahsedilen butun ozellikler olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcenk

quote:

quote:

aynen...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mertcenk

quote:

quote:

aynen...

BEN LİSANSA MİSANSA BAKMAM ARKADAŞIM...2004 SONUNDA O SÖYLEDİĞİN OPERATÖRLERDEN BİRİNİN YAPTIĞI AÇIKLAMAYA GÖRE 2007 nin 4. ÇEYREĞİNDE 3G nin KULLANILABİLECEĞİNE DAİR AÇIKLAMA YAPILMIŞTI...DAHA DOĞRU DÜZGÜN EDGE BİLE YOK İSTANBULDA....BEN BEŞİKTAŞTA OTURUYORUM - Kİ İSTANBULUN GÖBEĞİ - HALA GPRS TEN NETE GİRMEK ZORUNDA KALIYORUM....BÜYÜK ŞEHİRLERDE BİLE DURUM BÖYLEYKEN KÜÇÜK ŞEHİRLERDE BAZI YERLERDE DAHA GPRS BİLE DOĞRU DÜZGÜN ÇEKMİYOR...3G TEKNOLOJİSİ VERİ AKTARMADA EDGE DEN BİLE DAHA HIZLI VE ETKİN OLABİLMELİ Kİ NORMAL BİR KULLANIM SUNABİLSİN...EVET BELKİ BİR YOLUNU BULUP BU SENENİN SONUNA 3G Yİ ÜLKEMİZDE HİZMETE SOKMAYI BAŞARABİLİRLER( Kİ HİİİİÇ ZANNETMİYORUM ) BU TEKNOLOJİNİN ÜLKEMİZE GELMESİ VE NORMAL BİR ŞEKİLDE KULLANILABİLİR BİR HİZMET PERFORMANSINA ULAŞMASI 5 SENEYİ RAHAT RAHAT BULUR......

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mertcenk

quote:

quote:

aynen...

BEN LİSANSA MİSANSA BAKMAM ARKADAŞIM...2004 SONUNDA O SÖYLEDİĞİN OPERATÖRLERDEN BİRİNİN YAPTIĞI AÇIKLAMAYA GÖRE 2007 nin 4. ÇEYREĞİNDE 3G nin KULLANILABİLECEĞİNE DAİR AÇIKLAMA YAPILMIŞTI...DAHA DOĞRU DÜZGÜN EDGE BİLE YOK İSTANBULDA....BEN BEŞİKTAŞTA OTURUYORUM - Kİ İSTANBULUN GÖBEĞİ - HALA GPRS TEN NETE GİRMEK ZORUNDA KALIYORUM....BÜYÜK ŞEHİRLERDE BİLE DURUM BÖYLEYKEN KÜÇÜK ŞEHİRLERDE BAZI YERLERDE DAHA GPRS BİLE DOĞRU DÜZGÜN ÇEKMİYOR...3G TEKNOLOJİSİ VERİ AKTARMADA EDGE DEN BİLE DAHA HIZLI VE ETKİN OLABİLMELİ Kİ NORMAL BİR KULLANIM SUNABİLSİN...EVET BELKİ BİR YOLUNU BULUP BU SENENİN SONUNA 3G Yİ ÜLKEMİZDE HİZMETE SOKMAYI BAŞARABİLİRLER( Kİ HİİİİÇ ZANNETMİYORUM ) BU TEKNOLOJİNİN ÜLKEMİZE GELMESİ VE NORMAL BİR ŞEKİLDE KULLANILABİLİR BİR HİZMET PERFORMANSINA ULAŞMASI 5 SENEYİ RAHAT RAHAT BULUR......

Alıntıları Göster
    benim bildigim telefonun cektigi heryerde gprs ceker ama yanlismi biliyom?

• quote:

Orijinalden alıntı: wrcsinan

benim bildigim telefonun cektigi heryerde gprs ceker ama yanlismi biliyom?

Alıntıları Göster
    evet doğru biliosun ama tek dilim çeken yerlerde telefon gprs işareti vermesine rağmen(yani gprs in kullanılabilir olduğunu göstermesine rağmen) bağlanamıyo...
  • quote:

evet doğru biliosun ama tek dilim çeken yerlerde telefon gprs işareti vermesine rağmen(yani gprs in kullanılabilir olduğunu göstermesine rağmen) bağlanamıyo...

Alıntıları Göster
    hocam sen turkcell kullniyosun galiba Ben tum hattlarin gprsini denedim turkccelinki berbat en iyi avea gercek edge hizinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrcsinan

hocam sen turkcell kullniyosun galiba Ben tum hattlarin gprsini denedim turkccelinki berbat en iyi avea gercek edge hizinda

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: wrcsinan

evet tcell kullanıorm...Hiç ama hiç de memnun değilim valla...Acayip pahalı turkcell yaw....Şu vodafone biraz daha yayılıp düzgünleşsin, 1 dk durmam turkcellde...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: wrcsinan

evet tcell kullanıorm...Hiç ama hiç de memnun değilim valla...Acayip pahalı turkcell yaw....Şu vodafone biraz daha yayılıp düzgünleşsin, 1 dk durmam turkcellde...

Alıntıları Göster
    KONU dağılmış arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: aadnan

KONU dağılmış arkadaşlar

Alıntıları Göster
    jasjar nasıl ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.