Şimdi Ara

pegasus dvb-s tv card kurulum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar büyük bir hata yapıp pegasus dvb-s aldım bir türlü kuramadım aynı karttan olanlar yardımcı olursa cok sevinirim.

• neler yaptında olmadı biraz anlat
  • Sinyal alamıyorum bda'dan dün sinyal aldım ama bugün sinyal gelmiyor.Kartmı bozuldu acaba sinyal alamamanın baska sebeplerı varmıdır?
  • dün sinyal aldın ama görüntüde varmıydı
    sinyal alamama nedenin lnb arızalı olabilir, diseqc arızalı olabilir kablo problemi olabilir
  • Uydu kablosunda ek vardı,orası gevşemiş kabloyu kontrol edince gördüm şimdi sinyal alabiliyorum kanal tarattım ama show tv star kanal d atv gibi kanalları bulamadım onlar için ne yapmam gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavii2000

Uydu kablosunda ek vardı,orası gevşemiş kabloyu kontrol edince gördüm şimdi sinyal alabiliyorum kanal tarattım ama show tv star kanal d atv gibi kanalları bulamadım onlar için ne yapmam gerekiyor.

kablodaki ek e dikkat et kısadevre olmasın
    hangi programı kullanıyorsun? güncel transponderleri ekle
  • Progdvb kullanıyorum sanırım sinyal zayıf bütün kanalları ondan bulamadı sinyali nasıl güclendirim.
  • anten ayarlarını kontrol et başka türlü sinyali güçlendirmen zor
  • quote:

Progdvb kullanıyorum sanırım sinyal zayıf bütün kanalları ondan bulamadı sinyali nasıl güclendirim.

Arkadaşım kusura bakma ama kötü bir kart almışsın bu kart ile alakalı çok şikayet var keşke biraz daha para ekleyip avermedia yada SS2 alsaydın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cagri

quote:

Progdvb kullanıyorum sanırım sinyal zayıf bütün kanalları ondan bulamadı sinyali nasıl güclendirim.

Arkadaşım kusura bakma ama kötü bir kart almışsın bu kart ile alakalı çok şikayet var keşke biraz daha para ekleyip avermedia yada SS2 alsaydın.

sanki avermedia ve ss2 ile hiç şikayet yokmu??
    istersen bi arama yaptır bakalım neler çıkacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.