Şimdi Ara

performans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımı iş yerime patron isteği üzerine 1 hafta önce yolladım gitmeden önce 80-90 fpsde açılşan oyun suan 17-30 arası gidip geliyor ama sistemsel bi değişim yok ram ve ekran kartı vbvb yerinde herşey aynı bunun nedeni nedir tahmini olan varmı

( bilgisayar performans modunda oyundaki tüm grafikler performans için ve 17 fps ) daha ekranda braum gelince kasmaya baslıyor

• Program yüklemiş olabilirler altta çalışan programlara bak.Virus yemiş olabilir. En kolayı format

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patron bilgisayarına ÇTS yüklemiş. O bilgisayardan girdiğin bütün şifreleri, banka hesaplarını felan değiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keikosh

Program yüklemiş olabilirler altta çalışan programlara bak.Virus yemiş olabilir. En kolayı format

advanced system care falan yükledim 1 saattir bişeyler yükledi ekran kartı güncellemesi falan hayırlısı
  • 2005 toplama pcsi 2 gb ddr 2 180 mhz rami 128 bit ati radeon 4600 ekran kartı pentium d 925 li pc ye windows8.1 kurdum en düşükte 60 fps alıyorum .1920x1080 windows8.1 kurmanızı öneririm şahsen
  • Onceden orta yuksekte oynadigim oyun en dusukte bile kasmaya basladi advanced system care malwarebytes ccleaner falan hepaini denedim sonuc degismedi ben de bugun format attim ekran karti driverlarini vs yukledim oyun tekrar orta yuksekte akici bi sekilde caliamaya basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: LimonluMadenSuyu

Onceden orta yuksekte oynadigim oyun en dusukte bile kasmaya basladi advanced system care malwarebytes ccleaner falan hepaini denedim sonuc degismedi ben de bugun format attim ekran karti driverlarini vs yukledim oyun tekrar orta yuksekte akici bi sekilde caliamaya basladi

Aynı sorunu yaşıyorum bizden başka bir arkadaş daha konu açmış. Tamamen aynı sorunu yaşıyoruz. Büyük ihtimalle oyun ile alakalı bir sıkıntı. Ne yapsak bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrometheusLOL

quote:

Orijinalden alıntı: Keikosh

Program yüklemiş olabilirler altta çalışan programlara bak.Virus yemiş olabilir. En kolayı format

advanced system care falan yükledim 1 saattir bişeyler yükledi ekran kartı güncellemesi falan hayırlısı

Pc yi formatladim ayarlari bir tık yükselttim aynı fps alıyorum. Pc rahatladi valla

• Pc format atın. Ya da clienti tamamen kaldırıp tekrar kurun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.