Şimdi Ara

Performans Düşüklüğü Yaşarmıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pcmin power supply 12v çıkısı toplam 24 amper ve ekran kartım sparkle 8800gts kutusunda ise 30 amper yazıyo ve ben pcmin 24 amperini hem ekran kartı hemde harddisk için kullanıyorum performans düşüklüğü yaşarmıyım??

• quote:

Orjinalden alıntı: WantedDanger

Pcmin power supply 12v çıkısı toplam 24 amper ve ekran kartım sparkle 8800gts kutusunda ise 30 amper yazıyo ve ben pcmin 24 amperini hem ekran kartı hemde harddisk için kullanıyorum performans düşüklüğü yaşarmıyım??

O nasıl oluyor anlamadım?

Psu'dan kaynaklı performans düşüklüğü olmaz, yeterli değilse zaten anlarsın hatalarla... 24amper fazlasıyla yeterlidir o kart için
  • quote:

Orjinalden alıntı: WantedDanger

Pcmin power supply 12v çıkısı toplam 24 amper ve ekran kartım sparkle 8800gts kutusunda ise 30 amper yazıyo ve ben pcmin 24 amperini hem ekran kartı hemde harddisk için kullanıyorum performans düşüklüğü yaşarmıyım??

yurdum insanı hep aynı verdiği 10 lira ile 10 liralık performans ister sen yine mütevazısın biz 10 lira verip 20 liralık performans arıyoruz böyle şeyleri kafana takma taktığında sorunsuz çalışıyorsa şükret ve kurcalamadan kullan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.