Şimdi Ara

Pes 2011 satış fiyatı (ARAL) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
7.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam kımse ye soylemıycegıme soz verdım ama sukadarını soylıyım spotcularda dan bıle oyunu turkce edınebıleceksınız anlasmalı yerlerden o yu<den merak etmeyın 109 lıradan fılan elınızde olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

hocam kımse ye soylemıycegıme soz verdım ama sukadarını soylıyım spotcularda dan bıle oyunu turkce edınebıleceksınız anlasmalı yerlerden o yu<den merak etmeyın 109 lıradan fılan elınızde olabılır

Sana sır verilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapari

quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

hocam kımse ye soylemıycegıme soz verdım ama sukadarını soylıyım spotcularda dan bıle oyunu turkce edınebıleceksınız anlasmalı yerlerden o yu<den merak etmeyın 109 lıradan fılan elınızde olabılır

Sana sır verilmez

ama kimseye soylememis olabilir yaziya dökmüs sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

peki arkadaşlar ,

Bu türkiye ' de aral neden monopol ?

Böyle saçmalık mı olur ?

Neden farklı bir firma Türkiye ' ye giremiyor oyun sektöründe ?

Tiglon getiriyor bazı oyunları ama fiyatlandırma farkı yok pek. Toptancılar oyunu dışarıdan 70'ten alıyorlar diyelim en az 50 lira vergi oldu birde kar koydular oldu sana 180 lira.(En kötümser tahminlerim bunlar çok daha ucuzada geliyor olabilir.)
  • Gönderdimde Aral dan bir cacık olmaz...Ayıptır günahtır haram olsun yani paraya doymuyor gözleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greenberet83

Daha PS3 sahibi değilim 1-2 hafta içerisinde alacam inş.. şimdiden gönderdim mesajı ama adamların pek umursayacağını zannetmiyorun.. taa japonyadaki adamlara derdimizi anlatırız (pes 2011 Türkçe) bizim aç gözlü insanlarımıza (kan emicilere) anlatamayız ne yazık ki.. Adamlar 180 liraya oyun satıyorlarmışş yuhhh diyorum ve bu ps3 piyasasından da hiç haberim yokmuş.. Bu ne ya adamlar resmen soygun yapıyorlar. Hiç mi vicdanları yok bu insanların ya ayıptır ayıp bu fiyata oyun satılır mı .. Bu şirketin hiç mi utanması yoktur. İngilterede 90 lira burda 180...

Bizim ülkede zengin mi olmak istiyosun herhangi bir konuda tekelleş tamamdır. Bu ülkede kimse sana hesap soramaz..

Valla Hacı Aynen Öyle.. Burada ( Kocaeli ) Koca Carrefour Real'de "Blur , Tekken 6 " 179.99'ar TL (dalgası da var bkz. 99kr).. Ben Blur'u 80'e Getirttim Dışardan.. Düşün Artık Nekadar Kazık Yediğimizi.. Bi de Bize Denilen Şey Bedavacılığa Alışmışmışız.. Hadi Be Oradan.. Kazık Yemeye Niyetli Değiliz Olan Olay Bu... 80'e Getirtmek Varken Niye 180'e buradan alayım.. Ha Buraya da Getirsinler 80'e Alırım.. Sony Ex Oyunları Getirince Orada Daha Uygun Oluyor Orada Olanları Oradan Alırım Ama Olmayanları Dışardan.. Kimse Bedavacı Diyemez Bize..

• Benim acelem yok. Pes ve dıger kalıtelı oyunların hepsını sevıyorum ve 10 küsür senelık konsol kullanıcısıyım ama çıksın once fıyatları gorelım ona gore karar verıcem.

Zaten hıcbır oyunu cıkar cıkmaz almadım once pıyasa sonra ınternet pıyasası ardından da oyunu alma asamasına gectım. ARAL da Pes bekledıgımın ustunde fıyatla cıkarsa hıc kasmam yurt dısından kuzenım gelıcek kasım gıbı.Soylerım o alsın gelsın zaten hastası

Arkadaslara tavsıyem hemen spotculara ya da dıger oyun tedarıkcelerıne hucum etmeyın once pıyasayı koklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi previlla -- 26 Eylül 2010; 0:23:08 >
  • Alacak arkadaşlar bence yabancı sitelere ve spotculara şimdiden göz dikmeye başlasınlar. İş Aral'ın fiyat indirimine kaldıysa o iş yaş.
  • aga bu aralı indirek mi
  • +1
  • Face e ARAL ın duvarına yazmıstım sılmısler
  • quote:

Orijinalden alıntı: previlla

Face e ARAL ın duvarına yazmıstım sılmısler

Baya oluyor ya.Burada belirtmiştim hatta 1-2 kişi daha yazmıştı onlarıda silmişler
  • sakın yapmayın kustom yapacam
  • Ne kadar konuşşak boş...

Daha önce bir çok oyunda bu tarz girişimler oldu fakat hepsinin sonu hüsranla bitti.

Bu ARAL salak değil biliyor ki bu oyunu seve seve satacak burada çok güzel örgütleniyoruz ve inanın katılıyorum bu yaptığınıza mail de attım arala ilk sayfadaki gibi ama adamlar anlamıyor bu işlerden...

Anlayaacak gibide durmuyor........

Yazık gerçekten..

Bazı arkadaşlar dediğini uygulamak en mantıklısı ,

Şu forumda pes 2011 alacak belki minumum 100 oyuncu çıkar...

100 kişi için bir satıcı arkadaş oyunları bildiği ucuza getirebileceği bir yer olursa herkes oradan almalı.. 100 liraya alalım taksit olmasın ama gidip arala 189.90 TL vermeyelim.. ( 189 . 90 tl tamami ile içimden geçen rakam değil olacağına inandığım rakam )...

Selamlar
  • ben bir pes oyuncusu değilim ama bu adamların jetonunu düşürmek lazım.burada oturmaktan iyidir previlla arkadaşım sonuna kadar haklı kimse gidip 180 tl ye oyun almaz +1 !!!!
  • Arkadaşlar artık uplamayın konuyu bu olaya gerek kalmadı. Spotçularda satılan PAL versiyonundada Türkçe dil var. Hayırlı olsun
  • tabi ki destek veriyorum

+1.000.000 bile veririm, uygun fiyat olsun biz de araldan alalım isteriz adam gibi
  • 160 TL çok abartı bir rakam değil ama hala pahalı

Demekki best buy , media marktta 139 yada 149 TL satılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRCo -- 5 Ekim 2010; 19:00:38 >
  • konuyla hiç akakası yok ama İzmir forum DRde fifa 2009 179 milyondu foto çekmiştim ama kaydetmemiş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.