Şimdi Ara

PES2009 İng, İsp, Milli Tak. Lisans Çalışması ve !! TSL !! Denemesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
21.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardesm tsl + almanya liqi ne zmn ybıcan
    tsl ne zmn biter
  • Almanya'yı koyacak yer yok dostum, TSL Aralık ilk haftası ancak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafacelen

Almanya'yı koyacak yer yok dostum, TSL Aralık ilk haftası ancak...

hocam nasılsın ???yoksun ortalıkta?
  • classic milli takimlarin oldugu bir savedata varmi Cruyf,Maradona'nin filan oldugu
  • sizlerde buldunuzda arıyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: befuzorro

classic milli takimlarin oldugu bir savedata varmi Cruyf,Maradona'nin filan oldugu

YOKMUDUR ESKI SURUMLERDE BOYLE CALISMALAR OLUYORDU
  • quote:

quote:

classic milli takimlarin oldugu bir savedata varmi Cruyf,Maradona'nin filan oldugu

verdiğim yamada herşey full indirip deneyin inanılmaz bir yama diyorum ama kimse tınlamıyor nedense
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistikv

quote:

quote:

verdiğim yamada herşey full indirip deneyin inanılmaz bir yama diyorum ama kimse tınlamıyor nedense

gormedim arkadasim verdigin yamayi
  • quote:

quote:

arkadaşlar internetten araştırdım ve çoğu takımın taraftar seslerini buldum yabancı bir forumdan neredeyse tüm ispanya ,italya ,hatta 2 alman takımı ,3 büyükler (beşiktaş olmayabilir),ve other lig takımlarının bazılarının taraftar tezahuratlarını buldum .. http://r a p i d s h a r e.com/files/163537477/KLUROSU_PART_2009.rar hepside çalışıyor bizzat denedim mp3 leri KONAMI_PES playlist e atmanız ve team editten cheering distance bölümüne girip MP3 library den seçmeniz yeterli herkese iyi oyunlar.Adaşıma (mustafacelen)biraz katkım olsun http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=50788 ayrıca buradanda yamanın özelliklerini eksiksiz okuyabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

özellikle sana demedim hocam pes 2009 ana konuda dediğim yama bu taraftar yaması efsane milli takımlar efsane futbol takımları hepsi full yama buraya yeniden koyuyorum number_7
    isimli üyenin araştırmaları sonucu bulduğu yamadır :psturk...

arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda pes için en iyi edit datayı buldum. O kadar iyi ki tüm takımların armaları ve formaları orjinali gibi bundesliga takımlarının büyük bir kısmı var. aynı zamanda oyunda ki tüm yanlış yazılmış futbolcu isimleri düzeltilmiş (milli takımlar ve klasik oyuncular). Other B alanın tamamı yeni takımlarla doldurulmuş. Data pesin 1.20 patchin üzerine kurulmuş olup oyunda ki eksik oyuncuların hepsi oyuna eklenmiştir (örnek: fb'de josico yoktu). Gerçekten çok iyi bi data o kadar iyi ki konaminin gizli bi şekilde bu edit datayı internete yaydığını bile düşünebiliyosunuz. Tek anlamadığım nokta tüm futbolcu isimleri küçük harfle yazılmış ama bu sorun değil elbette. İçinde tam 200 dosya var aynı leb23ron kardeşimizin datasını yükler gibi tek tek kopyalıcaksınız. Herkesin bu linkini verdiğim dosyayı yükleyeceğini düşünüyorum. çünkü başka bir dataya gerek yok. Verdiğim linke girdiğinizde altı yedi tane option file görceksiniz bizim indirceğimiz dosyanın adı by gareagay. Dosyayı indirebilmeniz için bu siteye üye olmanız gerekiyor (pessoccerworld) link budur kolay gelsin:http://www.pesoccerworld.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=660 şu ana kadar yapılmış en iyi ve en profesyonel pes 2009 yaması hatta öyleki konaminin el altından bu yamayı yapması için kullanıcıya destek verdiği bile konuşuluyor .yani bu yamanın ps3 te bir kullanıcı tarafından yapılması neredeyse imkansız .......kaynak: playstationturk.com 1.20 eklentisini kurmalısınız yamanın çalışması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 28 Kasım 2008; 13:35:28 >

• link bozuk arkadaşım
  • Mustafa hocam nerelerdesin yaw.Yoksa kışladamı
  • inzibatlara yakalandı galiba...
  • arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda pes için en iyi edit datayı buldum. O kadar iyi ki tüm takımların armaları ve formaları orjinali gibi bundesliga takımlarının büyük bir kısmı var. aynı zamanda oyunda ki tüm yanlış yazılmış futbolcu isimleri düzeltilmiş (milli takımlar ve klasik oyuncular). Other B alanın tamamı yeni takımlarla doldurulmuş. Data pesin 1.20 patchin üzerine kurulmuş olup oyunda ki eksik oyuncuların hepsi oyuna eklenmiştir (örnek: fb'de josico yoktu). Gerçekten çok iyi bi data o kadar iyi ki konaminin gizli bi şekilde bu edit datayı internete yaydığını bile düşünebiliyosunuz. Tek anlamadığım nokta tüm futbolcu isimleri küçük harfle yazılmış ama bu sorun değil elbette. İçinde tam 200 dosya var aynı leb23ron kardeşimizin datasını yükler gibi tek tek kopyalıcaksınız. Herkesin bu linkini verdiğim dosyayı yükleyeceğini düşünüyorum. çünkü başka bir dataya gerek yok. Verdiğim linke girdiğinizde altı yedi tane option file görceksiniz bizim indirceğimiz dosyanın adı by gareagay. Dosyayı indirebilmeniz için bu siteye üye olmanız gerekiyor (pessoccerworld) link budur kolay gelsin:http://www.pesoccerworld.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=660 şu ana kadar yapılmış en iyi ve en profesyonel pes 2009 yaması hatta öyleki konaminin el altından bu yamayı yapması için kullanıcıya destek verdiği bile konuşuluyor .yani bu yamanın ps3 te bir kullanıcı tarafından yapılması neredeyse imkansız .......kaynak: playstationturk.com 1.20 eklentisini kurmalısınız yamanın çalışması için

kardeş salolaın 2 hafta önce bu yamayı yüklemiştim kime teşekkür edeceğimi bulamıyordum sonunda buldum evet yama cok süper dediğin gibi artık lisans tama mesela barca da benim takımım trabzonun renklerinden dolayı artık unicef yazıyor ayrıca türkiye diye tezehürat var yanlız şun mp3 library olayını tam yapamadım ama olsun yanlız bu yama da tsl yok bunu da belirteyim gerçi yabancıların bizim ligle ne alaksı var ayrıca dediğin gib çok profesyonel olmuş acaba konami mi dağıttı diye düşünüoyrumj acıkcası neyse uzatmıyalım tavsiyem dir bu yama.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 7 Aralık 2008; 13:05:11 >

• rica ederim hocam gerçekten çok sağlam yama bu.bende bu yamayı psturk teki bir kullanıcı sayesinde kurdum asıl teşekkürü NUMBER_7 nikli arkadaşa etmek lazım
  • Yama olarakta enson v2.1 çıkarmış linkteki kişi , güncellemeler yapmış.
    Bu inen dosyaları PS3 te tektekmi kopyalıycaz?toplu olarak kopyalamak mümkün değilmi??

-------------

Dosyaları attım vede bazı oyuncuların isimleri "Fake" diye geçmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonemey -- 7 Aralık 2008; 16:47:52 >
  • arkadaslar o deılde bu yamaların versionlarını belırtsenız? Bendekı oyun ntsc. ve daha ntsc serısı ıcın 1.20 cıkmadı. bu yamaların hıcbırı 1.10 'a uygun deılmı? yada 1.10 'a uygun yamalar varmı acaba??
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Pes2009 ile alakalı sana bazı sorularım olacak, eğer bilgin varsa lütfen.

PES2009 oynuyorum, attığım güzel golleri kaydediyorum. Bunları flash belleğe atarak PC de seyretmek isitoyurm. Böyle bir olay sözkonusu olabilir mi. Eğer olabilirse lütfen bana nelerin gerektiği hakkında bana bilgi verebilirmisin.

Şimdiden teşekkürler,
    Mahoni718
  • Elinize sağlık hocam.Çokbaşarılı bir çalışma olmuş.
  • TSL çıktı mı? yapan bir arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.