Şimdi Ara

PES6 da bir kaç soru.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir Pes6 oyuncusuyum. Karşılaştığım bazı problemleri ve "nasıl oluyor" tipi sorularıma cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum:
    1. Online oynarken zaman zaman oyuncuların inanılmaz yavaşladığını görüyorum. Neden oluyor?
    2. Bazen de rakip hızlı ben çok yavaş oluyorum. Ne zaman top ayağıma geçse yavaşlıyor ve atlamalar oluyor. sonuçta oynayamıyorum. Neden olabilir?
    3. Zaman zaman önde gittiğim maçlarda rakibim oyunu terk ediyor. Ancak benim haneme kazanılmış bir maç olarak geçmiyor. Neden oluyor?
    4. Bir defasında kullandığım gamepad'im kilitlendi. Oynayamadım. Ne ileri ne de geri gidiyordu. Yeni bir oyuna başlayınca düzeldi. Neden oluyor?
    5. Offline oynarken oyuncularımın performansı mükemmel. Ne istesem yapabiliyorlar. Çok iyi defans veya hücum oynayabiliyorum. Gelgelelim online oynarken performans felan kalmıyor oyuncularda. Çözemedim.
    Diğer sorularım oyunun oynanışı ile ilgili:
    6. Rakiplerim kanatlardan hücum ederlerken boş tarlada gider gibiler, benim defans oyuncuları kanatlara neden gitmiyorlar. Ben hücuma çıktığımda ise hemen karşımda bir iki oyuncu bitiveriyor. Nasıl bir taktik kullanılmalı?
    7. Kornerler hep tehlikeli oluyor. Çoğu zaman rakibim vuruyor. Benim oyuncumu itiyor hatta itip düşürüyor sonra kafayı vuruyor. sırrı nedir?
    8. Topa nasıl vurmalıyım ki yerden şut atsın?
    9. Yine topa nasıl vurmalıyım ki havadan orta yapsın ama çok uzaklara gitmesin. Yani şunu demek istiyorum. Kontratağa çıkma şansım oldu. topu az ötedeki elemanıma havadan aktarabilmek istiyorum. Ama havadan atınca top çok uzaklara gidiyor. Çok yavaş bile vursam çok uzağa gidiyor.
    10. Manuel pas diye bir seçenek var. Bunu kullanan arkadaşlar var mı? Bir yerde topplayer oyuncuların bu pas yöntemini tercih edebildiklerini okumuştum. Ne dersiniz?
    Şimdiden teşekkürler.

• online oynamadığım için cevaplara 6 dan itibaren başlıyorum, rakip oyuncudan topu almak için pas tuşuna basılı tut, rakip depar halindeyse depar tuşunada basılı tut, eğer çok oyuncu ile pres yapmak istiyorsan şut tuşuna basılı tut,
    kornerlerde kullanılmadan önce en uzun boylu defans oyuncunu ön direğe dikmeye çalış rakibi faul yapmadan itmeye yarayan bir tuş var ama hangisi olduğunu bilmiyorum
    özellikle yerden vurmanın yöntemini bilmiyorum ama iyi şut atmak için oyuncunun etrafı boş olmalı pres altında olmamalı ve top ayağından açılmış olmalı özellikle önün açıksa depar tuşuna seri basıp sonrada topa yetişip şut atabilirsen hem isabetli hemde sert şut atarsın birde boş oyuncuna pas atıp bu oyuncunlada gelişine vurabilirsen büyük ihtimalle gol oluyor ( ama hemen hemen her seferinde gol olduğu için artık kabak tadı veriyor)

9. sorunun cevabını bilmiyorum ama aşırtma pas atmanın da bir sanırım bir tuş kombinasyonu ile yolu var

• İlginize teşekkür ederim. Kornerlerde uzun boylu defans oyuncusunu ön direğe dikin diyorsun. Bunu yapmanin yolu nedir? Yani korner atışları yapılmadan oyuncuların yerini nasıl ayarlayabiliyoruz. Oyuncular kendiliğinden yerleşmiyorlarmı zaten?
  • Gerçekten yardımcı olacak kimse yok mu?
  • Korner kullanılmdan önce oyuncu değiştirmeni sağlayan tuşla uygun oyuncunu seçmeye çalış zaten tuşa bastıkça iki oyuncu arasında gidip gelir en uygun olanını ön direğe getir burada süren oldukça kısıtlı acele davranman gerekir, ben bu şekilde yapıyorum belki daha iyi yöntem bilen arkadaşlarda vardır saygılar
  • yerden vurmak icin geri tusuna basman gerekiyor onun haricinde plase yapmak icin suttan hemen sonra C tusuna basman lazim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.