Şimdi Ara

Peygamber Efendimiz için..... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ulkem

peki bu topicin burayla ne alakası var

Çokmu rahatsız etti DİNİMİZLE ilgili herşeyLe aLakası vaR!
  • düzgün konuş bu birinci
    ikincisi burası silkroad online topici ve dinimizle bir alakası yok bilmiyosan bu saatten sonra sana öğretemem..tabi dinleri kaynaştırmak gibi bir fantezin varsa bilemem.....
    ayrıca yapılması gereken şey yapılacaktır bende hoş bulmuyorum ama oraya buraya topic açmıyorum
    yani beni rahatsız eden topic değil topicin açıldığı yer
    TARTIŞMA UZAMASIN!!(Bende bilirim insanları birine karşı kışkırtmayı naptığını bilmiyo deilim yani biraz aklını çalıştır)
  • Geren cezayı obur dunyada alacaklardır ama genede bu sıtenın ıcabına bakmak gerek elımden bısı gelmez(sovmekten baska)hepsnin.........................
  • quote:

peki senin gercek hayatla ne alakan var tüm dünyan sanal olmus sen ne işe yarıon o zaman evine kapanıp bilden ayrılmıcaksan
    kafanı kaldır ve dünya da olan bitene bi göz at

0-12 yas grubundaysan bisey demem ama öle ise de yorum yapma
  • quote:

düzgün konuş bu birinci
    ikincisi burası silkroad online topici ve dinimizle bir alakası yok bilmiyosan bu saatten sonra sana öğretemem..tabi dinleri kaynaştırmak gibi bir fantezin varsa bilemem.....
    ayrıca yapılması gereken şey yapılacaktır bende hoş bulmuyorum ama oraya buraya topic açmıyorum
    TARTIŞMA UZAMASIN!!(Bende bilirim insanları birine karşı kışkırtmayı naptığını bilmiyo deilim yani biraz aklını çalıştır)

sence bu adam bizi gayri müslimlere kışkırtıyor mu
    senin aklın basında mı ya
    sus da daha fazla sacmalama burdaki adamların counun da bunları örenmesi lazm ne yapalım burayı deistirelmmi elbet buraya accaz hayatn sanal olmasın kafanı kaldır birz

• Lan olm sro da 70 olsan ne olur adam olamamıssan once adam ol gerısı gelır zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLo_1905

quote:

düzgün konuş bu birinci

sence bu adam bizi gayri müslimlere kışkırtıyor mu
    senin aklın basında mı ya
    sus da daha fazla sacmalama burdaki adamların counun da bunları örenmesi lazm ne yapalım burayı deistirelmmi elbet buraya accaz hayatn sanal olmasın kafanı kaldır birz

bence sen okuduklarını anlamayı öğren millete çemkirene kadar..gayrimüslümlere kışkırtmaktan bahsetmiyor orada o..söylediği şey tamamen doğru sende şekil a sın

dinimize laf ediyor eywah hobarey diye galeyana getiriyor işte sen we senin gibileri sonrada ilk çemkiren sen oluyorsuuun bu kadar basit ...

yeter artık hortlatıp durmayın şu topicide ayrıca..hackleyecez edicez falan dediniz hiçbişey olmadı lafta kaldı..insanların bu konularda bilgileniceği son yer sro bölümü ne gerek war yani bu kısımda.. saçmalamayında düşünüp yazın..

• Asıl sen dusun yaz
  • al işte..

ne için muhalefet ediyorsun bana kendin biliyor musun peki ?
  • katılıyorum ne alaka burayla ??? takma kafana relax ol polemik yaratma ayrıca git konu dışına aç konunu forumu kirletiyosun
  • sus abısı begenmıosan cvb etma kaybol gıt belamısın lan
  • ben hack lemeyi denicem diğer arklarımızada bildirim hiç yoksa tarama yapmadığı bir anı yakalarız hatta bu siteleri kopylarızda onlara göre bir karikatürle ön sayfa açarız görürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: emboree

sus abısı begenmıosan cvb etma kaybol gıt belamısın lan

bana mı dedin ''belamısın lan'' diye kıro bi şekilde ?

eğer bana dediysen ewet belayım ..

topic in yeri yanlış olduğu için şikayet edersem topic te silinir haklı mıyız değil miyiz anlarsın..ama etmiyecem şikayet başkası ederse etsin..insan gibi uyarınca öküz gibi tepki alıyoruz ama yinede aynı şeyi yapmıcam...

quote:

Orjinalden alıntı: ar_tex

quote:

Çokmu rahatsız etti DİNİMİZLE ilgili herşeyLe aLakası vaR!

şekil a .. burdaki insanların dini duygularını istismar edip,ulkem adlı kullanıcıya karşı,yanına yandaş toplama girişiminde bulunma amaçlı mesaj

tebrikler amaca da ulaşılmış bikaç zıpçıktı çıktı

@*siteci*

hackle hackle çok hacklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceLaCroix -- 18 Kasım 2006; 17:10:12 >

• *siteci* bilgın warsa bu konularda hıc durma elınden gelenı yap
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.