Şimdi Ara

Peygamber Efendimiz için.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar Peygamber efendimiz ve onun hakkında karikatür yayınları halen bitmiş değil.Birazdan vereceğim adreste akla gelmeyecek türde şeyler var.Kayıtsız kalmayın Allah aşkına bişeyler yapalım!Site adresi:http://www.muhammedpron.blogspot.com

• hacker yok mu bu sitede girsin bu sitenin a******
  • quote:

Orijinalden alıntı: otobar

hacker yok mu bu sitede girsin bu sitenin a******
    bunların hepsının ........................................................................................................................ ıcımden gecenlerı tahmın edıyorsunuzdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForcecanRealm

bunların hepsının ........................................................................................................................ ıcımden gecenlerı tahmın edıyorsunuzdur

Alıntıları Göster
    kardeslerım bızde muhakkak bıreyler yapmalıyız ben sıte hackelemten falan anlamam ama elımden geldıgınce karıkatur yapıp sovebılırım serefsızlere elmı yaman beymı yaman gostermelıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForcecanRealm

kardeslerım bızde muhakkak bıreyler yapmalıyız ben sıte hackelemten falan anlamam ama elımden geldıgınce karıkatur yapıp sovebılırım serefsızlere elmı yaman beymı yaman gostermelıyız

Alıntıları Göster
    Hem o *** papa tetikliyor bunları.Sanki Hz.İsa bu pez**** bakıp gurur duyuyor!Gerizekalılar!Biz kanla yaymışız islamı yok daha neler!Biz onların dinine laf mı attık!
  • quote:

Hem o *** papa tetikliyor bunları.Sanki Hz.İsa bu pez**** bakıp gurur duyuyor!Gerizekalılar!Biz kanla yaymışız islamı yok daha neler!Biz onların dinine laf mı attık!

Alıntıları Göster
    Bir kere yapılan gerçekten büyük terbiyesizliktir.
    Hiç bir dine bu şekilde hakaret edilemez.Ne hristiyanlık,ne yahudilik,nede İslam.Dine bu şekilde hakaret edebilmek saygısızlıktır.

Oradaki karikatürler sizi pek yanıltmasın.Sonuçta oradakiler "aşırı islam düşmanı" insanların yaptığı şeyler.
    Yani zannetmeyinki bütün gayri müslimler böyle.
    Ben şu ana kadar "islama bu şekilde düşman" yada "islama saygısız" gayri müslimle karşılaşmadım arkadaşların içinde.
    (Ha bildiklerim var ama oranla çok azlar)

Ama bir gerçek var."Müslüman karşıtlığı artıyor"

Bence bu adamlara küfür etmeye zaman ayıracağımız kadar, son zamanlarad ne kadar araplaştık, ne yaptıkta islamı bu derece "arap" gösterdik bunları düşünmemiz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Necroyunus

Hiç bir dine bu şekilde hakaret edilemez.Ne hristiyanlık,ne yahudilik,nede İslam.Dine bu şekilde hakaret edebilmek saygısızlıktır.

Oradaki karikatürler sizi pek yanıltmasın.Sonuçta oradakiler "aşırı islam düşmanı" insanların yaptığı şeyler.
    Ben şu ana kadar "islama bu şekilde düşman" yada "islama saygısız" gayri müslimle karşılaşmadım arkadaşların içinde.

Bence bu adamlara küfür etmeye zaman ayıracağımız kadar, son zamanlarad ne kadar araplaştık, ne yaptıkta islamı bu derece "arap" gösterdik bunları düşünmemiz lazım.

Alıntıları Göster
    Sana katılıyorum çoğu konuda.Ama avrupa da yaşayan Hristiyanların çoğu öyle.Özellikle benim şu anda oturduğum bölgede Hrıstıyan sayısı çok fazla ama hiçbir sorun olmuyor hatta zaman zaman onlarında bu kişilere laflar ettiklerini biliyorum.Ama maalesef çoğu böyle bunlarım ne yazık ki
    quote:

Orjinalden alıntı: Necroyunus

• quote:

Sana katılıyorum çoğu konuda.Ama avrupa da yaşayan Hristiyanların çoğu öyle.Özellikle benim şu anda oturduğum bölgede Hrıstıyan sayısı çok fazla ama hiçbir sorun olmuyor hatta zaman zaman onlarında bu kişilere laflar ettiklerini biliyorum.Ama maalesef çoğu böyle bunlarım ne yazık ki
    quote:

Alıntıları Göster
    ne bu ya resmen rezillik gerçektende hacker yokmu ya silin şunları ya Keşke İskorpitxi tanıyaydım

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Onlara vereceğimiz en kötü ceza onları Allah'a havale etmek olur.Haydi bizim peygamberimiz(sav) sevmiyorsunuz inanmıyosunuz böyle şeyler yapıyosunuz bunun içine Allah'ı nasıl katarsınız.Sanki Hristiyanlarla Müslümanların ALlah'ı farklıymış gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Onlara vereceğimiz en kötü ceza onları Allah'a havale etmek olur.Haydi bizim peygamberimiz(sav) sevmiyorsunuz inanmıyosunuz böyle şeyler yapıyosunuz bunun içine Allah'ı nasıl katarsınız.Sanki Hristiyanlarla Müslümanların ALlah'ı farklıymış gibi

Alıntıları Göster
    bu siteyi bi gusel hackleyeceksin bune rezilliktir allah belalarını werri inş ditecem ama arklar sadece burda yazmakla olmuyo kızgın smiley ler fln bunlarla iş bitmio şöle babayiğit biri cıkcak dava etcek sonra görcerkler *****

• quote:

Orijinalden alıntı: cellocan

bu siteyi bi gusel hackleyeceksin bune rezilliktir allah belalarını werri inş ditecem ama arklar sadece burda yazmakla olmuyo kızgın smiley ler fln bunlarla iş bitmio şöle babayiğit biri cıkcak dava etcek sonra görcerkler *****

Alıntıları Göster
    bunların hepsi cehennem odunudur allah belalarını versin

• quote:

Orijinalden alıntı: canbaz44spor

bunların hepsi cehennem odunudur allah belalarını versin

Alıntıları Göster
    İnsan demeye bın sahit lazım bunları yapanlara allah bin kere belalarını versın
    yok mu aga bır adam gibi TURK hacker ı hacklesınn
    Bunları gordukce de biraz daha dinimize sahip cıkmamız lazım arkadaslar bunun ıcn herkes kendıne dusen gorevleri yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeonline07 -- 28 Eylül 2006; 16:13:24 >

• bu sitenin a*** koysunlar layın sunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urfa_Lee

bu sitenin a*** koysunlar layın sunu

arkadaşlar bu siteyi hacklemek hiçbişeyi değiştirmez gider adamlar yenisini açar yenisini açar böyle işlerle uğraşacağımıza biraz kendimize çeki düzen verelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Garrosh

arkadaşlar bu siteyi hacklemek hiçbişeyi değiştirmez gider adamlar yenisini açar yenisini açar böyle işlerle uğraşacağımıza biraz kendimize çeki düzen verelim

Alıntıları Göster
    HACKER DEĞİPTE ARTİS OLAN LA.VU.K SOYLUYORUM ŞU SİTELERİN DE A.Q. GOYSANIZDA HACKERLINIZI GORELİMMMMM DELİKANLI ADAMLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: rms

HACKER DEĞİPTE ARTİS OLAN LA.VU.K SOYLUYORUM ŞU SİTELERİN DE A.Q. GOYSANIZDA HACKERLINIZI GORELİMMMMM DELİKANLI ADAMLAR

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: X_Sheitan_X

Alıntıları Göster
    yok mu hiç hacker hadi bekliyoz ben arkadaşlara söyledim bi şey yapamamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: İlan-ı Aşk

yok mu hiç hacker hadi bekliyoz ben arkadaşlara söyledim bi şey yapamamışlar

Alıntıları Göster
    ya birakin su salaklari yediremeyiyolarki bi turlu dinimizi silemediler unutturamadilar bize catir catir catliyolar. Bu yaptiklarida yanina kalacak deil elbet...

**Tr karatkerleri yazamiyom arkadaslar ozur**
  • quote:

Orijinalden alıntı: trspawn

ya birakin su salaklari yediremeyiyolarki bi turlu dinimizi silemediler unutturamadilar bize catir catir catliyolar. Bu yaptiklarida yanina kalacak deil elbet...

**Tr karatkerleri yazamiyom arkadaslar ozur**

Alıntıları Göster
    dandiq dandiq topicler açmayın abicim ya siz hala anlayamıyosunuz siz kapadıkça onlar açıcak sonu gelmiycek napıcaksın sen de iplemiceksin. Biz iplemeyince nolucak site hit alamıycak adını duyuramıyacak saf salak ortada kalıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozanaybar

dandiq dandiq topicler açmayın abicim ya siz hala anlayamıyosunuz siz kapadıkça onlar açıcak sonu gelmiycek napıcaksın sen de iplemiceksin. Biz iplemeyince nolucak site hit alamıycak adını duyuramıyacak saf salak ortada kalıcak.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kozanaybar

yok iplememek olmaz misilemme yapıcaksın bunlara

yalnız bu buranın konusu değil konu ile ilgili bölüme aktarılması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirohito -- 30 Eylül 2006; 12:18:00 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.