Şimdi Ara

||| Philips 960 Carrefour da sadece 299 YTL ||| (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
7.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fake1tr

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145010463&CS_Category=_SBFAD_299_2&CS_Catalog=_TELEKOM&T_Category=_PHILIPS299

aynı telefon teknosada 559 YTL...

tabi k750 yada w700 almak bence daha mantıklı.., maksat böle bi kampanyanın varlığından sizleri haberdar etmek..

sagol dostum foto kalitesi iyiyse zaten bu fiyata epey alıcısı olacaktır..ama fiyat gayet iyi ya teknosada 2 katı

• güncel..
  • acaba hala devam ediyormu
    ben en son 269 ytl ye nakit görmüştüm ama baktım kalmamış
    ring de yok sıfırı
  • bu telefon söylendiği gibi video kaydediyor ve bu fiyata 300ytl satılıyorsa ve alo diyorsa diğer özelliklerine bakmaya gerek yok.
  • Bugün elime alıp baktım da kızak sistemi bi garip geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Bugün elime alıp baktım da kızak sistemi bi garip geldi.

ne gibi garip ?
  • Mesela bir D500 gibi kızağı düzgün bi şekilde yavaşça kayarak açılmıyor.
    Zınk diye fırlıyor. Yerinden çıkacak gibi. Bir de malzeme yapısı güven vermiyor. Bunları kesinlikle herhangibir markaya karşı olan fanatikliğim veya önyargımla söylemiyorum. Neredeyse alıyordum philips 960'ı. 259 YTL idi yanlış hatırlamıyorsam. Ama elime alıp kızağını deneyince fikrim değişti. Bunlara ilaveten bluetooth ile dosya transferindeki limit v.b olumsuzluklar aklıma gelince telefonda tamamen soğudum.
    Ama sonuç itibariyle kağıt üzerinde fiyat/performans oranı başarılı bir model.
  • çok güzel telefon bluetooth da benim için sorun olmaz bu devirde kim bluetooth mp3 falan alıyorki herkes öğrenip adını netten indiriyor alabilirim bu cihazı 2. cihaz olarak
  • bn çok mutluyum aldım telefonu hatta çektiğim bir fotoğraf ı size göstermek istiyorum ....

||| Philips 960 Carrefour da sadece 299 YTL |||
  • kulaklık yoksa bedavaya almam
  • bn aldım carrefourda yanında valla kulaklık , data kablosu 128mb sd kart ullanma klavuzu hediyeli
  • kulaklık artık çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: telefonumabak

kulaklık artık çıkıyor

TABİİ DUYDULAR BURDAN LAFIMI... BAKIN KOSKOCA PHİLİPS'İ BİLE YOLA GETİRDİM
  • harbiden fiyatına göre harika keske bide radyosu olsaydı videosu yorumlardan anladıgım kadarıyla cok iyi ama su kayar kapak aklıma takıldı ilerde sorun cıkarabilirmi acaba
  • bnmde kafamda o soru var ya bozulur ise kapak fakat telde full 3gp filmler izlenebilloo dün telde taam ekran sınav filimii izlediim kulaklıkta taktımm sinema gibi oldu tavsiye ediyorum fotoğraflar 6630 daki gibi video ve fotoğraflar tam ekran oluo ekstra mmesenger özelliği var
  • kardes pardon cahilliğime ver ama telde filmi nası izledin nasıl tele gectin filmi kabloyla falanmı film boyutu ne kadardı ve transferi n kadar zamanda yapabildin bide simdiye kadar kullandıgın kadarıyla tavsiye edermisn
  • hayırlı olsun, örnek vidyoları bekliyoruz..
  • 299 ytl ye başka ne varki
  • arkadaşlar yanlız bu saatten sonra çok geç carrefoura ilk gelen 10 kişiye philips 960 cep telefonu 499 ytl den 259 ytl ye düştü anlaycağınız bu saatten sonra almak için 499 ytl vermeniz gerek 299 ytl değğil 259 ytl bu arada
  • 269 du en son
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.