Şimdi Ara

Philips Ambilight Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

25 Temmuz 2013 tarihinde aldığım ve 28 Temmuz'da kurulan Philips 42PFL6198K/12'de, bugün bir sorun meydana geldi. Televizyonun tüm özellikleri çalışırken, Çift taraflı Ambilight özelliği hiçbir şekilde çalışmıyor. Sorun meydana geldikten sonra USB sayesinde sistem güncellemesi yapıp versiyonu yükselttim ancak sorun çözülmedi.

Ne yapabilirim ?

• Basit olacak ama ;
    Fabrika ayarları seçeneğini denediniz değil mi ?
  • Şu an onu yapmaya çalışıyorum. Denemediğim tek ihtimal buydu.
  • O şekilde düzelmezse sorun büyük olasılıkla servisin halledebileceği bir sorundur.
  • Olmadı...
  • Art arda yazıyorum ama,

bir televizyon nasıl olur da kullanılmadığı 10 saatin sonrası bir özelliğini kaybedebilir, hem de bir sorun belirtisi gösterilmemiş iken ?
  • Televizyonun sorunu bulunamadı. Televizyon tarafımızdan servise iade edildi. Bunun yerine LG 42LA860V modelini aldık, görüntü, canlılık seviyeseleri dikkate alındığında nispeten geride gözükse de, kendini Smart Tv fonksiyonunun kalitesi ve hızıyla telafi ediyor. Bunun haricinde modemime bağlanamama gibi bir sorun yaşadım ama çözüleceğini umuyorum.
  • Ambiight'ın açık olduğuna emin misiniz? Ayarlar altından ambilight menüsünden açık , sinamik statik gibi ayarlar vardı bu ayarları kurcalamakta fayda var gibi servisi çağırmadan çnce
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvyardım

Ambiight'ın açık olduğuna emin misiniz? Ayarlar altından ambilight menüsünden açık , sinamik statik gibi ayarlar vardı bu ayarları kurcalamakta fayda var gibi servisi çağırmadan çnce

İyi ki hatırlattınız..

Keşke son yorumumu da okusaydınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.