Şimdi Ara

Philips DVd Writerda kopyalanan DVD tanınmıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın Philips DVD writerinde kopyaladığı DVD filmi Pioneer DVD player göstermiyor..fakat NEC DVD writerda kopyalanan filmi gösteriyor..bu nasıl oluyor..mantığı nedir?

• İşte Philips in 59 usd olmasının sebebi
    Philips dvd writer larda mevcut bir sorun yapacak bi şey yok
  • eminmisin MHos bence DVD writer ile yazdıgı formatı DVD player tanımıyodur DVD playerın kitapcıgından destekledigi formata bakın! Ayrıca Philips DVD writer ini firmware ile guncelleyip uygun formatta yazdırabilirsin! Kolay gelsin!
  • quote:

Orjinalden alıntı: tmr

eminmisin MHos bence DVD writer ile yazdıgı formatı DVD player tanımıyodur DVD playerın kitapcıgından destekledigi formata bakın! Ayrıca Philips DVD writer ini firmware ile guncelleyip uygun formatta yazdırabilirsin! Kolay gelsin!

+1 Philips DVD writer ini firmware ile guncelleyip uygun formatta yazdırabilirsin...dvd markasıda onemli....
  • walla bende almıştım philips writer 4 defa değişti yok dvd yazmıyor yok yazdığını okumuyor gibi sorunlar çıktı şimdi asustayım sapasağlam bende sana onu tavsie ederim 79$+kdv baskuda
  • ben de sony dvd-rw aldim benimkide yazdigini okumuyor, bi suru farkli medya denedim ama hepsi ayni. arizali diye dvd-rw i geri gonderip yenisiyle degistirdim ama yine ayni. 10 tane dvd yazdim 3 u normal.
  • kardeşim sanada tavsiye asus 16x +/- süperr daha hiç öle bişi yapmadı
  • Bazı yazıcılar bazı cd ve dvd'leri sevmeyebiliyor.Benim LG cdrw'de de bazı cdleri yazdıktan sonra okunmuyor,daha doğrusu cd'ye bir şey yazmamış oluyor.Ucuz etin yahnisi yavan olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.