Şimdi Ara

Philips HTS3367 ürününü bugün aldım.Nasıl bir üründür?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Philips HTS3367 bugün aldım.(620) ytl ye Bu ürün hakkında bilgisi olan yada kullanıpta memnun olup olmayanlar varmı.Aslında Philips HTS3357 modelini alacaktım izmirde hiç bir piyasada bulamadım.Arasındaki fark nedir sizce.Aldığım ürün daha bir üst model mi?Bu ürünü aldım pişman olurmuyum arkadaşlar.Ev sinama sistemin de fazla bilgiye sahibi olmadığım için.sizlere soruyorum.teşşekürler

• cevap verecek yada bu ürün hakkında bilgisi olan kimse yok mu?
  • Hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Bu fiyat için iyi bir ürün. Divx filmlerde sorunsuz bir model diye biliyorum. Bimeksde kısa bir deneme yapmak nasip olmuştu. Bence evde işinizi görecek bir model içiniz ferah olsun. Bir hafta olmuş alalı denemediniz mi daha ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: [S]ensei

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Bu fiyat için iyi bir ürün. Divx filmlerde sorunsuz bir model diye biliyorum. Bimeksde kısa bir deneme yapmak nasip olmuştu. Bence evde işinizi görecek bir model içiniz ferah olsun. Bir hafta olmuş alalı denemediniz mi daha ?

Yok daha deneyemedim kutusundan daha çıkarmadım.evlenceğim için yeni eve taşıncam.orda kurdurcam.cvb verdiğin için teşşekürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.