Şimdi Ara

Philips MMS 260 5+1 Ses Sistemi Center speaker'dan ses alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bu gün philips'in mms 260 5+1 ses sistemini aldım.

yaptığım denemelerde gayet güzel ses aldım ve ses kalitesinden memnun kaldım... Yalnız bir problem var, ne yaptıysam center speaker'dan ses alamıyorum.

Gigabyte GA-8I925X-G model ana kartım var. Onboard 5+1 ses kartı var üzerinde. Sound Effect Manager diye bir programı var anakartın 5+1 surround testleri yapıyorum hepsi tamam ama center speakerda ses yok... Sesi sonuna kadar açtığımda çok az minik bir ses geliyor anca. İşletim sistemi windows xp. Problem acaba yazılım uyuşmazlığından mı? Donanım uyuşmazlığından mı? Yoksa ses sistemi mi arızalı? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Bu arada şayet uyuşmazlık söz konusuysa creative'in I-Trigue L38000 modeliyle değiştirmek istiyorum, ne dersiniz?

• senin anakart üzerindeki ses kartında
    speaker test olması lazım. onu denedin mi?
    sakın sesi sterio surround yapmış olmayasın. o zaman 4+1 ses alırsın.
    ayarlara dikkat et.
    Değişim işine gelince eğer üzik içinse ALLAH derim. ama film ağırlıklı ise başka bi setle değişsen iyi olur. Philips satan bi yerden aldığına göre en azından MMS460 ile değişim yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_tunccan -- 8 Mayıs 2006; 14:16:33 >
  • t_tunccan arkadaşa katılıyorum ses sisteminde bir problem yoktur ayarlara iyicene dikkatli bak anboard ses kartlarında bu sorunlar hep oluyor zaten dediğin creative I-Trigue L38000 müzik için çok iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.