Şimdi Ara

Philips SA1ARA04K/02 Video Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiçbir yerde bulamadığım video format çözümünü sonunda kendi deneme yanılma yöntemlerime çözmüş bulunmaktayım.
    İlk adımın işe yarayıp yaramadığı konusunda herhangi bir fikrim yok ama yinede yaptıklarımı söylemek isterim.

En öncesinde Mp3 ten pc bağlantı şeklini MTP olarak ayarlamamız gerekiyor.
    Philips Songbird 4.2 yi kurdum (Emin olamadığım kısım.)
    Convert için Allok Video To Mp4 Converter 6.2.0603 programını buldum şans eseri.
    .Avi den çeviri yaptım. Output formatı ZUNE bölümü adı altında Zune WMV format yapıyoruz.
    Audio Quality 128 kbps Video Size 320x240 (FS) otomatik olarak ayarlanıyor. Dilerseniz değiştirirsiniz.
    Gelelim son kısma.
    Convert ettiğiniz videoyu mp3playerimiza atiyoruz. MTP olarak ayarladığımız için flash bellek olarak değil taşinabilir cihaz olarak algılıyor.
    Video klasörünün içine yerleştirmeye çalişinca uyumlu hale getirmek ister misiniz diye bir uyarı alacaksınız. Evet dedikten sonra videonuzu gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

Not: Yapamayan olursa mümkünse olmuyor yanlış bu demesin. WMV formatında 2, ZUNE menüsü altinda ki M-PEG4 (.mp4) ve AVC -H264 (.mp4) olarak ekstradan deneme yaptım. Hepsindede aldığım sonuç başarılıydı.

İçine attiginiz videoyu daha sonra MediaInfo programı ile kontrol edebilirsiniz. Ordaki bilgilere göre daha kolay çözümü olan olurda paylaşırsa şimdiden teşekkür ediyorum kendisine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.