Şimdi Ara

Picodi cashback ile alışverişlerde yüksek tutarlı nakit iade

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar site sorunsuz iki kez iade aldım

Üye olmak için

Picodi cashback ile alışverişlerde yüksek tutarlı nakit iadepicodi.com türkiye
    Her alışveriş için Cashback kazan!
    https://my.picodi.com/tr/sign-up

Alıntı

metni:

https://my.picodi.com/tr/sign-up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem_Hoca -- 28 Temmuz 2022; 19:14:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• D&R ilk siparişe 100 TL ve buna ilave olarak yüzde bilmem kaç kampanyası kapsamında alışveriş yaptım. İade yansımadı. Talep oluşturdum, yalnızca 100 TL'yi panele yansıttılar. Yüzde bilmem kaçı da eklemeleri gerekiyordu ama eklemediler. On yıldır Avantajix kullanan biri olarak beğenmedim. İlk ve son işlemim oldu.

• D&R ilk siparişe 100 TL ve buna ilave olarak yüzde bilmem kaç kampanyası kapsamında alışveriş yaptım. İade yansımadı. Talep oluşturdum, yalnızca 100 TL'yi panele yansıttılar. Yüzde bilmem kaçı da eklemeleri gerekiyordu ama eklemediler. On yıldır Avantajix kullanan biri olarak beğenmedim. İlk ve son işlemim oldu.

• Alışveriş yaptıktan sonra paranın onay süreci ne kadar sürüyor acaba artway çok fazla sürebiliyor 2 ay falan onay süreci bunda ne kadar ?

• OkanTR53 kullanıcısına yanıt
    3-4 ay bundada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 27 Temmuz 2022; 19:47:13 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Picodiden ilk siparişten yararlanmak için 2 tane yeni hesap açıp d&r ve bir guyim sitesinden alışverişler yaptım. Dr den 100 TL giyimden de 60 TL cashback yüklendi. Cashbacklari çekme talebi verdim ve iki hesabı da kapattı ve odemeyi yapmadı.

• Eğer aynı kişi adına iki hesap açtıysanız doğrusunu yapmış. Keşke her işletme böyle ilkeli olsa.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Farklı kişiler. Bunu mu savunuyorsun bana.

• Bu tarz yerlerden hiç iade alamadım ben :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dikkat ederseniz ben cümlemi şartlı kurdum. Şart gerçekleşmediyse benim söylediğim de geçersiz.

• eksiksiz tüm iadeleri aldım, diğerleri de sırada bekliyor

• daquied kullanıcısına yanıt

bayadır avantajix kullanıyorum 1k ya yakın ödeme aldım. netten çok sipariş veriyorsanız tavsiye ederim.

• Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 hesabımız vardı ailecek, 2 hesaba verdi 2 hesabı iptal etti, dr kampanyasından dolayı gözümden düştü, başta kabul ediyor ödemeye gelince byyy diyor,

• Arkadaşlar firma parayı alışveriş yaptığımız siteden almıyor mu bize verirken. İade ettiğim bir ürünün ödemesini firma onayladı. İstemiyorum ben siparişi iade ettim diyorum. Onaylanmış geri alamayız diyorlar. Firmaya soruyorum firmanın picodiden haberi bile yok.

• numberone2000 kullanıcısına yanıt

Reklam üzerinden ödeme sonuçta mal alınınca reklam hizmeti gerçekleşmiş oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.