Şimdi Ara

ping sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar sizlere bi sorum olacak bağlantım 1024 ewde 2. pc nete girince benim pingin çok yüksek oluyor sizceneden olabilir 1024 bağlantıda 2 pc biri oyunda biri nette pingler yüksek olurmu .....cevap yazarsanız sevinirim

• 2 pc le girince yüksek oluyor normaldir(çözümü nü ben bilmiyom veyada çözümü tek pc ile girmek işte)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 3 Temmuz 2007; 13:53:06 >
  • Olur.. Paylaşımın artıyor.. Haliyle de pingin zıplıyor... Bırak başka bir pc nin aynı bağlantıyı paylaşmasını kendi makinen oyun esnasında arka planda ufak da olsa download yaparsa o bile pingini arttıracaktır..
  • YANİ bu olay normaldir dimi arkadaşlar .... bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ..haa bide ara ara oluyor ama sürekli dill normalde 40-50 pingim var ama diğer pc nete girince arada yükseliyor ve öle kalıyor bi 5 dakka sonra normale dönüyor ama diğer pc netteyken oluyor bu olay ...sağolun arkadaşlar
  • Olmaması lazım.Ancak 2.pc download yaparsa ping yükselir.İnternet sitelerinde dolaşırken yükselmemesi lazım.
  • Ewt dediğin gibi 2. pc downlad yapıyormuş o sıra ....sağol ... sorun anlaşıldı ok....
  • Çeşitli programlar var bu şekilde yapılan hat paylaşımlarında diğer hatlara verilecek baglantıları sınırlayan:net limiter vb.
  • İnternette müzik dinlerken veya birşey izlerken oyuna girersen pingin yükselir.

• Dl-güncelleme-msn vs vs....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.