Şimdi Ara

ping yeter ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gözünüzü seveyim bilen cevaplasın şunu ya, ben 16mbit interner hızına sahibim bana gelen 11-12 mbit aslında bu hızda bile ping olmaması gerekiyor herneyse ben laptop kullanıyorum wireless var ping durumu şu ping 90 ken birden 1k ya sonra 500 e böyle sürekli değişebiliyor bi süre sonra ama düzeliyor şu zamana kadar o kadar fps ping sorunu başka şeyleri çözdüm ama kafam buna basmıyor bu ne olabilir ya yaşayan arkadaşlar var mı ? windows8 bu arada şimdiden teşekkürler

• Wireless gücünden dolayıdır kabloyla bağlanıp deneyin.
  • download hızı - ping alakasız şeylerdir.

arkadaşın dediği gibi kablo ile bağlanmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caitlin

download hızı - ping alakasız şeylerdir.

arkadaşın dediği gibi kablo ile bağlanmayı deneyin.

eğer 4-5 bilgisayar kullanırsam hız farkedebilir ondan bahsetmek istedim ama ben mart nisanda da bu bilgisayarı kullanıyordum o zaman bi sıkıntı yoktu wireless şimdi yapmış olabilir mi
  • dün çoğu insanda sorun vardı ping konusunda, ben de dahil. şu an evde diilim hala düzelmemiş olabilir sizinki de onunla alakalı olabilir.

siz yine de emin olmak için kabloyla bir deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caitlin

dün çoğu insanda sorun vardı ping konusunda, ben de dahil. şu an evde diilim hala düzelmemiş olabilir sizinki de onunla alakalı olabilir.

siz yine de emin olmak için kabloyla bir deneyin.

yarın deneyeyim teşekkürler
  • ben telefonumun sim kartını gsmobile modeme takıp internete giriyorum gayette yavaş oluyor ama fakiriz napalım dene bence
  • kuzenlerde ttnet kablosuz var evde aktif olaram tam 6 adet wifi yi kullanan elektronik alet var 3-4 aletten sonra deli gibi ping yapiyor. hatta kendimiz denedin gittik ne kadar telefon ne kadar tablet varsa hepsini kapattik ping direk olarak 250 den 60 a indi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.