Şimdi Ara

Pioneer DV-400 Firmware (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaş analog çıkışları görüp "5.1 yok" diye kestirip atmış.. Oradaki coax ne işe yarar diye düşünmemiş herhalde..
  • Arkadaşlar merhaba ben form'a yeni üye oldum öncelikle herkeze selam
    bende güzel bir dvd player almayı düşünüyorum pioneer dv400 ancak vatan ve teknosa ya baktım malesef ürün yok
    biraz sabredip bu ürünü alıcam fakat bazı arkadaşlar 5+1 çıkışının olmadığını yazmış bir dvd player de 5+1 çıkış
    yok ise ne işe yarar ki benim anfimde zaten optik girişi yok ama coax bağlyabilirim anladığım kadarıyla
    bunu test eden biri varmı?
  • Arkadaşım sabretsende o ürün artık gelmicek onun yerine Dv-410 modeli var artık. 5+1 yok diyenlere sen aldırma....5+1 var, nasıl var coax'dan bağlarsan var....Analog olarak yok optical çıkışda yok player'da ama optical ile coaxial arasında kalite farkı olmadığına göre coaxial bağlasanda bir sorun yok demektir....Aşağıdaki link'te inceleyebilirsin bizzat ben bağladım ve kullanmaktayım....Bu arada optical girişi olmayan amfi merak ettim modeli markası nedir??

http://forum.donanimhaber.com/m_26754222/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: yaşko

Arkadaşlar merhaba ben form'a yeni üye oldum öncelikle herkeze selam
    bende güzel bir dvd player almayı düşünüyorum pioneer dv400 ancak vatan ve teknosa ya baktım malesef ürün yok
    biraz sabredip bu ürünü alıcam fakat bazı arkadaşlar 5+1 çıkışının olmadığını yazmış bir dvd player de 5+1 çıkış
    yok ise ne işe yarar ki benim anfimde zaten optik girişi yok ama coax bağlyabilirim anladığım kadarıyla
    bunu test eden biri varmı?

• bilgilendirdiğin teşekürler arkadaşım
    kolonlar ve anfi trıdent AV 831A dvd player ise trıdent 6506 bu sistemi yaklaşık 4 sene önce 660 ytl ye 12 taksitle almıştım
    fiyatı ve ses kalitesi fena değildi
    aslında sistemden memnun idim taki arkadaşımın pıoneer dvd player ini bu sisteme bağlayayıp test edene kadar
    ses belirgin bir şekilde netleşti ve bas şiddeti arttı
    pıoneer anfi ile benim anfiyi karşılaştırıp test ettik tabiki fark vardı ama o kadar uçurum bir fark değildi birde fiyatları ortada zaten
    ama dvd kesinlikle kalite olmalı kesinlikle pıoneer alıcam usb özelliğide + sı teknosada bir alt modeli olan dv300 ama usb özelliği yok
    o yüzden almadım ozaman dv410 modelini araştıracağız tşk.
  • Merhaba.
    Benim de pioneer dv400-s var fakatkullanamadan bozdum sanirim. Bir firmware yukledim ve artik acilmiiyor Dvd. Sadece kucuk Power lambasi yaniyor ama ne kapagi calisiyor ne de dugmelerini algiliyor. Kurtarmamain bir yolu var mi ?
  • ben de zaten koax çıkışı var diye aldım hani burdan alırız5.1 i diye.ama anfiye bağladığımda 5.1 destekli orjinal bir dvd filmi taktığımda anfiden ses çıkışını direct seçtiğimde ses 5.1 çıkmıyor yani arka hoperlörlerden ses gelmiyor.anfiden istersen 5.1 yapıyosun ama virtual sanal ....bu sanalı zaten 2 kanallı bi mp3 ü çalarkaen de tv izlerken de yapabiliyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanerguner -- 17 Ağustos 2010; 13:55:52 >
  • Pinooer blu ray kullanıyorum
    altyazı sorunu bende de var,firmware sitesinin linki varmı bir bakayım destekle ilgili
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.