Şimdi Ara

Pioneer VSX 329 ile Magnat 802 uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, büyük ihtimalle bu konuyu okuyacak olan bir forumdaştan Magnat 802-202 set almak üzereyim. Bu seti Pioneer VSX 329 ile kullanmam nasıl bir sonuç doğuracak engin bilgi ve tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. %75 film-dizi ve %25 müzik. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar13 -- 8 Ekim 2017; 3:38:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben zamaninda pioneer vsx 930 kullanmıştım ve parlak caliyodu. mevcut amfinizde muhtemelen oyledir, magnatin o seriside biraz kapali calar ve bu sekilde uyumlu calar diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Ben zamaninda pioneer vsx 930 kullanmıştım ve parlak caliyodu. mevcut amfinizde muhtemelen oyledir, magnatin o seriside biraz kapali calar ve bu sekilde uyumlu calar diye dusunuyorum.

Evet genel olarak magnat ile pio öneriliyor. Heco ile de onkyo. Ama ben bu watt olaylarından anlamadığımdan daha çok bu konuda endişeliyim. Magnat vsx329 a ağır kaçar mı acaba? 5.0 kullanacağım, sub olayına girmeyi hiç düşünmüyorum.

• elessar13 E kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ekmek o kadar kofte:) ileride mevcut bütçenize gore eklemeler yapmalisiniz sub ve amfi ye. Ama giris seviyesi olarak ilk etapta baya goturur.

• Forumdaş satmaktan vazgeçti ben de en başa döndüm iyi mi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.