Şimdi Ara

Piranha Unique X Type 5.1 coaxial çıkış sorunu çözülmüştür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu cihazda 5.1 koaksiyel (coaxial) sorunu yaşayanların dikkatine.
    Buyöntemle DTS destekleyen bir ses sistemiylede DTS sesleri sorunsuz alabiliyorsunuz.

Çok araştırdım, servis dahi ürünün 5.1 desteği olmadığını söylüyor. Ben de deneme yanılma yöntemiyle buldum. Arşivimdeki bir çok filmle de denedim 5.1 desteği var.

1- Cihazla gelen AV kablosunun beyaz fişini ses sisteminizin (varsa) coaxial girişine takın. (alttaki resimlerde var)

2- piranha nın setup ayarlarına girin ses çıkışı (en alttakiydi sanırım), AV ve COX var. Cox u seçin. diğer kabloları takmanıza gerek yok. sarı olan zaten video çıkışıdır.

Ses sistemim philips HTS5540

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeresol -- 8 Ağustos 2012; 12:14:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aeresol

Bu cihazda 5.1 koaksiyel (coaxial) sorunu yaşayanların dikkatine.

Çok araştırdım, servis dahi ürünün 5.1 desteği olmadığını söylüyor. Ben de deneme yanılma yöntemiyle buldum. Arşivimdeki bir çok filmle de denedim 5.1 desteği var.

1- Cihazla gelen AV kablosunun beyaz fişini ses sisteminizin (varsa) coaxial girişine takın. (alttaki resimlerde var)

2- piranha nın setup ayarlarına girin ses çıkışı (en alttakiydi sanırım), AV ve COX var. Cox u seçin. diğer kabloları takmanıza gerek yok. sarı olan zaten video çıkışıdır.

Ses sistemim philips HTS5540

Arkadaş için böyle birşey arıyorduk isabet oldu çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.