Şimdi Ara

PİXOFUN YARDIMMMMM !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese hayırlı günler hayırlı cumalar .. Kardeşim Yanlıslıkla Pixofundan Oyun Almıs Ve Kontur yuklediğim an konturlerimi alıyorlar verilen telefon numaralarını arıyorum hic bir şey yapamayız diyorlar daha 40 50 Tl lik Konturum Gidicekmiş ,

Tek Çözüm Hattı Kırıp Atmakmı

50 Tl Ona vereceğime yeni hat ckartırım kendime daha iyi

• Çok kontörün yoksa numaranın da bir önemi yoksa en güzeli yeni hat almak, kontör olmayınca 50Tl yi rüyasında görürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Çok kontörün yoksa numaranın da bir önemi yoksa en güzeli yeni hat almak, kontör olmayınca 50Tl yi rüyasında görürler

50 Tl Cekeceklerms daha hesabımdan 1 Kuruş Vermem Lanet Olnsun Böyle Hizmeye

Şikayetimi İleticem Tüketici Hakları Mahkmesine . suanlık korktuğum şey hattı kırıcam oyunlar kalır yeni numaradanda cekermi bu şerfsizler

• Cekemezler anlaşma isimle değil numara ile yapılıyor bildigim kadarıyla.

En temizi sıfır kart oyunu fln da bosver sil gitsin
  • quote:

Cekemezler anlaşma isimle değil numara ile yapılıyor bildigim kadarıyla.

En temizi sıfır kart oyunu fln da bosver sil gitsin

Tmm Kardeşim Teşkkr ederim
  • Bu saçma sistem yüzünden kim olur kaç numara çöpe gitti
  • quote:

Bu saçma sistem yüzünden kim olur kaç numara çöpe gitti

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: isa5krdslr

quote:

Çok kontörün yoksa numaranın da bir önemi yoksa en güzeli yeni hat almak, kontör olmayınca 50Tl yi rüyasında görürler

50 Tl Cekeceklerms daha hesabımdan 1 Kuruş Vermem Lanet Olnsun Böyle Hizmeye

Şikayetimi İleticem Tüketici Hakları Mahkmesine . suanlık korktuğum şey hattı kırıcam oyunlar kalır yeni numaradanda cekermi bu şerfsizler

adamlar haklı ama indirmişsin oyunları
    sen kardeşine kızacaksın niye indirdin oyun diye
    ayrıca tüketici hakları mahkemesine gidip ne diyeceksin ki !!
    kardeşim oyun almış benim haberim yoktu mu??
    oyun müzik gibi şeyler bi kere kullanıldıktan sonra iadesi mümkün olmayan şeylerdir.
    eğer mümkün olsa örneğin pc oyunları orjinal alınır yüklenir sonra yanlış aldım denir ve iade edilir işin içinden çıkılmaz.
    Ayrıca adamlar çok ısracı olursa telefon numarasında bütün bilgilerine ulaşırlar çok zor bir şey değil çünkü numaran artık pixofun a kayıtlı hattı kırman bir işe yaramayabilir.tabi böyle birşeyi daha önce duymadım ama olabilir de.
    kusura bakma ama parayı ödemessen yaptığın bir nevi hırsızlık olacak ama sen yinede hangisi sana doğru geliyorsa onu yap

• quote:

Herkese hayırlı günler hayırlı cumalar .. Kardeşim Yanlıslıkla Pixofundan Oyun Almıs Ve Kontur yuklediğim an konturlerimi alıyorlar verilen telefon numaralarını arıyorum hic bir şey yapamayız diyorlar daha 40 50 Tl lik Konturum Gidicekmiş ,

4440535 müşteri hizmetlerini ara numaranı değiştir ( yeni numara almak istediğini söyle hat sahibinin araması lazım ) numaranı vodafona taşı , tek kuruş kontör düşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerrahpasali -- 24 Temmuz 2010; 0:38:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cerrahpasali
    quote:

Herkese hayırlı günler hayırlı cumalar .. Kardeşim Yanlıslıkla Pixofundan Oyun Almıs Ve Kontur yuklediğim an konturlerimi alıyorlar verilen telefon numaralarını arıyorum hic bir şey yapamayız diyorlar daha 40 50 Tl lik Konturum Gidicekmiş ,

4440535 müşteri hizmetlerini ara numaranı değiştir ( yeni numara almak istediğini söyle hat sahibinin araması lazım ) numaranı vodafona taşı , tek kuruş kontör düşmez.

Numara degistirdiginde sorun devam eder,tl cekerler ama nt yi bilemem.

• Hattı Kırıp Başkasının Üstüne Bi Hat Ckarsam Alamazlar dimi ??
  • telefon numaran güzelse kırıp atma vodafona taşı kontör düşmez.
    + yeni hat fiyatları 25 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerrahpasali -- 24 Temmuz 2010; 9:42:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.