Şimdi Ara

Pizzalar hakkında??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pizzaci lazimsa yurt disindan ithal turkiyeye transfer olurum bonservisim elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bguzelsoyy -- 21 Ağustos 2007; 23:10:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bguzelsoyy

Pizzaci lazimsa yurt disindan ithal turkiyeye transfer olurum bonservisim elimde

Vaay şef ordan göndrsene 2 karışık king pizza . Birde 2lik kola . Adresi pmden yolluyom

• Hocam domuz etli sariyorum sana 2 porsiyon :D kelle paca istersen kömurlukte kazanda var kaynatip veriyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bguzelsoyy

Hocam domuz etli sariyorum sana 2 porsiyon :D kelle paca istersen kömurlukte kazanda var kaynatip veriyim

Domuz eti bizi bozar hacı almiim. Ayrıca Pizzacıda kelle paçanın ne işi var şefim , ayıkmısın..
  • şefe pm attım haberin olsun şef:D
  • yahu Turk un oldugu yerde kilislinin oldugu yerde kelle paca bide cig köftenin olmadi yer mi var..Camurdan olsun cig köfte olsun reis :D 2 hafta önce kaynattim kelle paca kömurlukte kaldi istersen bi tasa doldurup serbetini dökup gönderiyim sana evde kaynatirsin :D :dD:D:
  • Saol şefim , kelle paçayı duyunca midem kaltı zaten , aslında pekte aç sayılmam , yani yemesemde olur falan filan.......
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.