Şimdi Ara

Plastik Far Temizliği (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
17
Favori
252.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: albatros86

quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Fiyat nedir anadolu yakası Kartal dayım buradaki sanayide 200 dediler (mondeo 2001)

Anadolu yakasındayım bende farları temizletecek bir yer buldunuz mu ? Kartal'da bir ustaya sordum 250 tl dedi, bana çok geldi.

Hayır bulamadım vazgectim yaptırmaktan kaldı öyle . Bulursaniz bana da soylerseniz cok sevinirim

Tabii ki söylerim bulursam.
  • arkadaşlar artılayın mesajım üste çıksın herkes görsün dışarda soluk farlı araç kalmasın. öncelikle malzemenin adı mika, plexiglass ın ailesinden. güneş pek sevmez ama ışık geçirgenliği normal cama göre yüksektir. fotoğraflarla da destekliyorum kendi aracımdır. soluk farların ilacı şeffaf verniktir. ben zımpara yapmadan sadece yüzeyi temizleyip vernik attım gayet de başarılı oldu.10 lira sprey verniğin kutusu boşuna para saçmayın etrafa çocuğunuza harcarsınız kalanını. herkese iyi forumlar dilerim. edit: imla
    önceki hali
    Plastik Far Temizliği

sonraki hali
    Plastik Far Temizliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djarum Menthol -- 7 Aralık 2017; 2:54:50 >

• diş macunuylada iyi şeyler oluyor
  • Daha önce picasso başlığına yazmıştım. Burada da bulunsun faydalanan olur belki;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129859301
  • Djarum Menthol kullanıcısına yanıt
    Dostum kullanmis oldugun vernigin markasi nedir?

Plast x atip uzerine vernikle kalici hale getirmeyi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 20 Aralık 2017; 22:7:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    boşa başka malzemelere para harcamayın hocam. akçalı şeffaf vernik kullandım ben. toplam maliyeti sadece 10 lira bi bezle güzelce far yüzeyini temizleyin sonra ince kat şeklinde verniği atın ben 2 kat attım verniği
  • Plastik Far Temizliği

Plastik Far Temizliği

Benim farlar suan bu durumda hem icten hem distan sorunlu.

Far temizleme yapan birkac yere resimleri gonderdim.olmaz fari degistir dediler.

Suan malzeme tedarik ediyorum hafta sonu farlari sokup evde uygulama yapmayi dusunuyorum.

• toojohn kullanıcısına yanıt
    Arabayı bi yıkayın farlar ıslakken farın durumuna bakın eğer ıslakken güzel duruyorsa dıştan sorunlu, ama ıslakken dahi buğulu gösteriyorsa içten de kirlidir camını söküp bezle silseniz düzelecektir

• Djarum Menthol kullanıcısına yanıt
    Merhaba islemi uyguladim akcali akrilik parlak vernik ile. benim farlar ictende sorunluymus.

Sizin farlarda sararma matlasma yada baska bir sorun oldumu vernik uygulamsindan sonra?

• Aracın ön farında vernik ne kadar ömürlü olur acaba ? sonrasında bu verniği temizlemek daha zor olur tahminimce
  • merhaba. mesajı attığım tarihten bu yana farlarım aynı parlaklıkta. hiçbir sorun yaşamadım hatta tekrar ellemedim bile. yıkamadan yıkamaya su tutuyorum yakından da tutmama rağmen vernik atması yaşamadım. eğer temizlemek isterseniz de sünger zımpara kullanın 60 ve 180lik. ufak bi vernik akması var sol farımda çok görmüyorum ama gözüme takılmaya başlarsa zımpara yapıp tekrar verniklemeyi düşünüyorum. bu arada aynı aracımın başka araçta vernik ile (clear coat) parlatılışı.https://www.youtube.com/watch?v=jlJrA0W0GNU&t=2s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djarum Menthol -- 5 Şubat 2018; 0:47:34 >
  • Up
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.