Şimdi Ara

PLATINIUM > PM-01 Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ARKADAŞLAR İKİ SORUM VAR...1-SİZCE BU PARAYA BU ÖZELLİKLERDE BAŞKA BİR TELEFON ALINIR MI???2-TEKNİK DESTEK VEREBİLECEK ARKA PLANA SAHİP Mİ?

Cevaplarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim...

• quote:

Orjinalden alıntı: azrail155

http://www.mavibilgisayar.com/ud/10014

ARKADAŞLAR İKİ SORUM VAR...1-SİZCE BU PARAYA BU ÖZELLİKLERDE BAŞKA BİR TELEFON ALINIR MI???2-TEKNİK DESTEK VEREBİLECEK ARKA PLANA SAHİP Mİ?

Cevaplarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim...

Sakın olun sakın kenarından bile geçmeyin. Mobiltel deki sevgili bir agabeyim vasıtasıyla aldık, iadeleri almadıkları gibi tamir de yapmayıp müşterileri kargo kotasıyla mağdur ediyorlar.
    Siz gönderiyorsunuz ertesi gün onlar size iade ediyor sonra bakıyorsunuz hiçbirşey yapılmamış tekrar gönderiyorsunuz poşeti bile açmadan geri gönderiyorlar.. ve her defasında kargo siz ödüyorsunuz.
    Belki zor durumdadırlar dedim, belki parça yoktur dedim, belki iyi insanlardır dedim nisandan beri bekliyorum, ama artık cevap bile vermiyorlar bana.Sizde yanmayın

Not: Müşteri şikayet dilekçesi, iade dilekçesi firma ile görüşmeler belgelenebilir.Karalama kampanyası değildir. Gerçek bir iyi niyetin suistimali konusudur

Edit: Sözlerim mavibilgisayar için değil, platinum ve servisi için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urundepom.com -- 9 Ocak 2009; 17:10:05 >

• quote:

ticaretbudur.com
    Not: Müşteri şikayet dilekçesi, iade dilekçesi firma ile görüşmeler belgelenebilir.Karalama kampanyası değildir. Gerçek bir iyi niyetin suistimali konusudur

Bilgilendirme için teşekkürler..
  • kalitesiz oluşu sitedeki resimden bile açıkça farkediliyor.
  • Ben bu cihazın gümüş rengini kullandım.Öncelikle dostum çift hatlı çin mallarının içinde en kalitelisi diyebiliriz.Ses kalitesi çok yüksek.Ben memnun kaldım yani ama seçim senin.
  • ben aldım kullanıyorum gayet güzel, tabiki fiyatına göre ben 149 ytl+kargoya aldım.

kamerası biraz zayıf, ses seviyesi süper sanki müzik seti, şarzı 3 gün gidiyor, mp4 ve 3gp oynatıyor. 640x480 fotograf çekiyor. sanırım java destegi yok.
    Dokunmatik ekranı çok iyi, el yazısı ile harfi tanıyor. txt dosyasını açıyor. çift hattın tüm özellikleri ayrı ayrı ayarlanabiliyor, radyo-tv yok, ön kamera yok. blutoot unu denemedim, ama tek olarak var. hafıza kartı 2GB yi destekliyor ve bsayarla bağlantısı çok iyi. çok hoş bir tasarımı var benzerlerine tasarımında 5 basar. Sonuçta sıradan bir tel 70-80 lira + bi mp3 çalar 30-40 lira olduğu varsayılırsa.
    geniş ve dokunmatik ekran+mp3+mp4 oynatıcı+hafızalı+çift kartlı+kulaklıklı+ blutoot +kamera bu fiyata süper derim bence garantiye gelince öyle hemen bozulacak bir yapısı yok. zaten bir tel en fazla 2 yıl kullanılıyor, bu sürede şarzıda iyi gider kendi sağlamlığıda. fakat işlemcisi biraz yavaş sanırım tepki süresi 1 sn filan.

• quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

kalitesiz oluşu sitedeki resimden bile açıkça farkediliyor.

• konuyu hortlattığım için özür dilerim ama ben yandım sizde yanmayın diye yazmak zorunda hissettim :)
    öncelikle dün hızlıal.com kampanya yapmıştı 100tl gibi bir fiyattı ne zamandır çift hatlı tel düşünüyordum fırsat varken alayım dedim almaz olsaydım telefon geldi bi hevesle açtım baktım falan sonra dedim bi şarj edeyim şarja bi takıp telefon pat diye kapandı sonra açmaya çalıştım açılmıyor bataryayı çıkarıp öyle denedim açıldı bide pcye takayım dedim yine aynı servisini aradım gayet rahat bir şekilde şarj soketinde bir zedelenme vs varmı dedi bende yok dedim şarj soketi sorunludur dedi öyle deyince tabi tepem attı ne yapmak gerekiyor dedim gönderin bize dedi yeriniz nerde dedim izmir kargoya verin fln tamam alıcı ödemelimi olacak dedim evet dedi gönderirkende siz ödeyeceksiniz dedi öylede deyince tamire yollamaktan vazgeçtim çünkü firmadan huylandım kardeşim sattığın ürün kullanılmadan arızalı çıkıyor ve sen müşterinden 3-5liralık kargo ücretini esirgiyorsun ayıp değilmi zaten böyle giderse çok sürmez batar insan bi kalite kontrol birimi kurar çinden markayı basıp basıp gönderirlerse olacağı budur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.