Şimdi Ara

Playstation 3 12 GB Alınırmı,Ve VideoCapture Tavsiye ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece Paybyme Kart Kullanıyorum. 500 GB PS3 Alasım Vardı Gittigidiyordan fakat fiyatı pahalı ve paybyme tek çekime 490 tl izin veriyormuş ps3 500 GB 750 TL. Onun Yerine 490 Tlye Ps3 12 GB Alıp Yanınada 250 GB HDD Takmayı düşünüyorum.

1-HDD Yi Takarten Kağıt Sıkıştırmak Zorunlumu ?
    2-Video Capture Sıfır mı 2.el mi alınmalı ?
    3-200 Tlyi Geçmiyecek Video Capture Tavsiyesi (720P Çekse Yeter)

• ben 450ye sıfır 12 gb aldım. 130 tl ye de 750 gb hdd, ebaydende 10 tl ye ps3 hdd mounting aparatı. kağıt sıkıştıracaktım. hdd o mu olsun bu mu olsun diyene kadar geldi zaten.
    500 gb a çok pahalı bence 750 tl. hdd yeni alacaksan büyük almanı tavsiye ederim. zaten üretimden %10 bir kayıp oluyo hdd lerde. sonra sistem baya yer kaplıyo vs. psn de oyunlar daha ucuz, plus falan alırım diyosan 250 çok az kalır. ki hdd lerde çok oynamıyo fiyat. 500 gb 110sa 750 130 1 tb 160 vs
    neyse benden bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube ise tutmaz .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam 500 GB Kadar Çıkarabilirim de Ps3lerde Anakartlardaki gibi HDD Sınırı Yokmu ?
  • sinergy kullanıcısına yanıt
    Hocam 450 ye nereden aldın ?

• Markado ya gelmişti 500e.bi de netten beleşe 50/500 çek buldum aldım. Biraz bekleyince denk geliyo

Hdd sınırı 1 tb diye biliyorum. Ben 750yi kullanıyorum mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy -- 26 Mart 2014; 14:36:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

ben 450ye sıfır 12 gb aldım. 130 tl ye de 750 gb hdd, ebaydende 10 tl ye ps3 hdd mounting aparatı. kağıt sıkıştıracaktım. hdd o mu olsun bu mu olsun diyene kadar geldi zaten.
    500 gb a çok pahalı bence 750 tl. hdd yeni alacaksan büyük almanı tavsiye ederim. zaten üretimden %10 bir kayıp oluyo hdd lerde. sonra sistem baya yer kaplıyo vs. psn de oyunlar daha ucuz, plus falan alırım diyosan 250 çok az kalır. ki hdd lerde çok oynamıyo fiyat. 500 gb 110sa 750 130 1 tb 160 vs
    neyse benden bu kadar

Hocam sen çok ucuza almışın yaaaa, bende alıcam rica etsem o linkleri bana atabilirmisin ? valla büyük sevaba girersin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmeTkc

quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

ben 450ye sıfır 12 gb aldım. 130 tl ye de 750 gb hdd, ebaydende 10 tl ye ps3 hdd mounting aparatı. kağıt sıkıştıracaktım. hdd o mu olsun bu mu olsun diyene kadar geldi zaten.
    neyse benden bu kadar

Hocam sen çok ucuza almışın yaaaa, bende alıcam rica etsem o linkleri bana atabilirmisin ? valla büyük sevaba girersin hocam

bir buçuk hafta kafa patlattım hocam hatta 10 tl avantajix, 15 tl de vakıfbanktan kartımın özelliği wp gelecek

markado normalde outlet (teşhir ve refurbished vs) satan bir yermiş. ama buna sıfır ürün yazmışlardı. değişik bir kutuyla gönderdiler. üzerinde rusça falan yazılar var. ps3 kutusu yine ama paket üzerinde foto oolan kutu değil işte. pek anlamadım ama galiba bundle içinden çıkan paket diye düşünüyorum. ama makine, kol vs sağlam elimde de fatura olduğu için pek önemsemedim

ben aldıktan 1 gün sonra linki kaldırdılar dostum
    benim taktiğim önce 50, 100 vs çek bulup sonra o sitelerde ps3 satılıyor mu onu bulmaktı.
    n11de 500 şu an. ikinci elden 100 lük çek bulup uyguna getirebilirsin mesela. 50 lira için uğraşılır mı senin bütçene kalmış orası

• sinergy kullanıcısına yanıt
    Evet hocam baktım teşhir ürünleri kategorisi bile var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.