Şimdi Ara

PlayStation 3 için Tv Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nihayet bugun, butcemi elimden geldigince genisletip
    arayisimi LG 32LW5500 ile sonlandirdim
    umarim dogru tercihte bulunmusumdur...
    hafta ici PS3 gelince netlesecek bu tabii

iyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: __F_d_N__

merhaba arkadaşlar
    bende aynı işin arefesindeyim
    tvlerin yavaş kalabileceğinden bahsetmişsiniz
    aslında aklımda iki model var şuan rica etsem bi değerlendirme yapabilir misiniz

LG 32LV3550 FHD LED LCD TV
    SAMSUNG 32D550 FHD LCD TV

şuan ikiside aynı fiyatta
    hem ps3 hem pc hemde televizyon için bi ürün bakıyorum bende

Ayrıca önerilerinize de açığım

Şimdiden teşekkür ederim

Bende bu iki tv arasında kaldm.ps3 icin alacağım kararsız kaldm arada sıradada film izleyecegm iki tvde 50hz bu kafamda soru işareti ypiyor oyunlar icin almişken led alayım diyorum.ps 3için incelemelerinizi bekliyorum.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: morhan

nihayet bugun, butcemi elimden geldigince genisletip

iyi forumlar...

Güle güle kullan hocam da tamamen bambaşka bir yola gitmişsin sen yahu, iyi yükseltmişsin bütçeyi. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

nihayet bugun, butcemi elimden geldigince genisletip

iyi forumlar...

Güle güle kullan hocam da tamamen bambaşka bir yola gitmişsin sen yahu, iyi yükseltmişsin bütçeyi. Hayırlı olsun

valla ben de bilemedim ustadim
    iyi mi yaptik kotu mu ?
    ama bu cihazi 3-5 senede 1 aliyorum diyip
    maximumu zorladim, bu cikti ortaya
    siz ne dersiniz br 42" kullanicisi olarak ?
    bu arada magaza hap kadar duran 32"
    benim 10-12 metrekarelik odada gayet doyurucu durdu

• Bende aynı özellikte tv arıyorum ve karar veremiyorum
  • quote:

iyi mi yaptik kotu mu ?

10-12 metre kare odaya 32" boyut yeterli olur bence, 42" fazla gelebilir sana.
  • quote:

iyi mi yaptik kotu mu ?

Bence doğru düşünmüşsün hocam, hani hepimiz imkanları zorluyoruz alırken ama işte dediğin gibi 3-5 sene kullanacağım diye düşününce gözden çıkıyor fiyatı. Ben hem PC'de, hem de PS3'te kullanıyorum. PC'de excel, word gibi işler için monitör bağlıyorum ama özellikle 3Dmax gibi çizim programlarında çok faydasını görüyorum büyük boyutun.

PS3 için de zaten bakış açımız geniş, mesafemiz de oluyor. 42" ideal geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: tfk35

quote:

Orijinalden alıntı: __F_d_N__

merhaba arkadaşlar
    bende aynı işin arefesindeyim
    tvlerin yavaş kalabileceğinden bahsetmişsiniz
    aslında aklımda iki model var şuan rica etsem bi değerlendirme yapabilir misiniz

LG 32LV3550 FHD LED LCD TV
    SAMSUNG 32D550 FHD LCD TV

şuan ikiside aynı fiyatta
    hem ps3 hem pc hemde televizyon için bi ürün bakıyorum bende

Ayrıca önerilerinize de açığım

Şimdiden teşekkür ederim

Bende bu iki tv arasında kaldm.ps3 icin alacağım kararsız kaldm arada sıradada film izleyecegm iki tvde 50hz bu kafamda soru işareti ypiyor oyunlar icin almişken led alayım diyorum.ps 3için incelemelerinizi bekliyorum.teşekkürler

Ben şahsen gittim bu yazdığım iki tv yide teknoloji marketlerde inceledim. Lg led i samsung un bu modeline göre hiç hoş deildi hem aydınlık olarak çok soluktu hem renk olarak aslında bende lg nin led ini almayı planlıyodum ama görünce hayal kırıklığına uğradım bütçede sınırlı olunca SAMSUNG 32D550 FHD LCD TV yi indirimden beğenerek aldım. Gayet canlı renklere sahip parlaklığı ve görüntü modları bana göre tatminkar seside gayet yeterli tavsiye ederim.

Hz olayına gelicek olursak zaten bu fiyatlara 50hz üstü zor ayrıca tam olarak bilmiyorum ama ps3 teki oyunlar 60-75hz arası değişiyomuş bu konu hakkında diğer arkadaşlarda yardımcı olursa bende aydınlanmış olurum bu konuda.

• 1000 tl segmentinde aslinda 2.el ilanlarinda kutusunda bircok cihaz vardi. Eger butcemi genisletmesem 1000 tl ye samsung 32d5000 bulmustum. Bence bu tip firsatlari da kovalasin cihaz alma arefesinde arkadaslarim... Ps3 kargo sirketi ofisine ulasmis, yarin aksam onu da test imkani bulacagim insallah :)

Bu arada odada inanilmaz bi kablo kalabaligi oldu ve olmaya devam ediyor :( Asil o konuyu nasil halledecim bilmiyorum. Yoksa bizim temizlikci abla 1-2 cihazi harcarsa yazik olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1000 tl segmentinde aslinda 2.el ilanlarinda kutusunda bircok cihaz vardi. Eger butcemi genisletmesem 1000 tl ye samsung 32d5000 bulmustum. Bence bu tip firsatlari da kovalasin cihaz alma arefesinde arkadaslarim... Ps3 kargo sirketi ofisine ulasmis, yarin aksam onu da test imkani bulacagim insallah :)

Bu arada odada inanilmaz bi kablo kalabaligi oldu ve olmaya devam ediyor :( Asil o konuyu nasil halledecim bilmiyorum. Yoksa bizim temizlikci abla 1-2 cihazi harcarsa yazik olacak

Bnde bugun biraz butcemi genisleterek 32lw4500 aldm teknosadan.almışken tam olsun dedim imkanlarimi zorlayarak aldm.
  • quote:

quote:

1000 tl segmentinde aslinda 2.el ilanlarinda kutusunda bircok cihaz vardi. Eger butcemi genisletmesem 1000 tl ye samsung 32d5000 bulmustum. Bence bu tip firsatlari da kovalasin cihaz alma arefesinde arkadaslarim... Ps3 kargo sirketi ofisine ulasmis, yarin aksam onu da test imkani bulacagim insallah :)

Bnde bugun biraz butcemi genisleterek 32lw4500 aldm teknosadan.almışken tam olsun dedim imkanlarimi zorlayarak aldm.

morhan@ hocam, kablolama kutularından al, en iyi çözüm o. Hepsi belirli bir yerde olsun.

tfk35@ güle güle kullan hocam, oyunlar konusunda sıkıntın olursa beni bulabilirsin LW4500'le ilgili.

• bu oyunlarda lag sadece ps3 te mi oluyor,pc yi bagladıgımızda da olabilirmi?
  • Yayının geldiği kaynakla alakası yok çok fazla, o yüzden oyun konsolu ile hemen hemen aynı performansı verecektir lag konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

bu oyunlarda lag sadece ps3 te mi oluyor,pc yi bagladıgımızda da olabilirmi?

Sadece PS3'e özgü değil, PC, laptop, XBOX, Wii... Hepsi bir şekilde input lag yapar. Ancak bu yapılan ayarlara göre değişiklik gösterebilir hocam, buradaki durum input lag'da değil ama genel lag'da farklılık gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

quote:

morhan@ hocam, kablolama kutularından al, en iyi çözüm o. Hepsi belirli bir yerde olsun.

tfk35@ güle güle kullan hocam, oyunlar konusunda sıkıntın olursa beni bulabilirsin LW4500'le ilgili.

Teşekkur ederm.herkese daha iyilerini nasip etsin

• ve PS3 nihayet geldi...
    Su an oyun olarak elimde Uncharted 3, Resistance 3 ve GOW Collection Volume II var
    cihaz kurulum esnasinda TV'nin 3D destekli oldugunu otomatik olarak algiladi
    goruntuyu altin uclu hdmi kablo ile tv'ye
    sesi ise optik kablo ile ev sinema sistemine yonlendirdim
    bakalim oyun performansi nasil olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morhan -- 17 Mart 2012; 11:52:22 >
  • quote:

ve PS3 nihayet geldi...
    Su an oyun olarak elimde Uncharted 3, Resistance 3 ve GOW Collection Volume II var
    cihaz kurulum esnasinda TV'nin 3D destekli oldugunu otomatik olarak algiladi
    goruntuyu altin uclu hdmi kablo ile tv'ye
    sesi ile optik ile ev sinema sistemine yonlendirdim
    bakalim oyun performansi nasil olacak...

Bnde lw4500 war çok memnunum oyun performansndan 3d olrakta killzone 3 oynuyorum tek kelimeyle muthiş
  • Uncharted 3 ve Resistance 3'u test etme firsatim oldu
    3d performansi gercekten basariliydi

nihayet kucuk eglence odam istedigim yapiya kavustu
    artik hic bir bilesenle oynamayi dusunmuyorum

simdi internetten biraz da 3d turkce dublaj half-sbs film indirdim mi
    hafta sonlari misir patlatip karsisina gecip keyif yapacak bir ortam hazir olacak
  • İmzadaki sistem güzel olmuş morhan , Dual view gaming hadisesini de yap, kenarda dursun iki modifiye gözlük Lazım olur belki.
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.