Şimdi Ara

PlayVision BTH033 Bluetooth 4.0 Kulaklık ( 3.5mm AUX IN + USB ) *** İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
8.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunumu çözdüm.Eşleşme moduna almak gerekiyomuş,açma kapama tuşuna 2 .kez uzun basınca oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus95 -- 27 Eylül 2013; 20:06:26 >
  • PS3te kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Sorunumu çözdüm.Eşleşme moduna almak gerekiyomuş,açma kapama tuşuna 2 .kez uzun basınca oldu :)

Hangi cihazlar ile kullanıyorsunuz? Nasıl memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: relais

PS3te kullanılabilir mi?

Benim bildiğim kadarıyla ps3 oyun sesini bluetooth üzerinden aktaramıyor.

Siz hangi amaç ile kullanmayı düşünüyorsunuz? Bildiğim kadarı ile cevap vermeye çalışayım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersanturk

quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Sorunumu çözdüm.Eşleşme moduna almak gerekiyomuş,açma kapama tuşuna 2 .kez uzun basınca oldu :)

Hangi cihazlar ile kullanıyorsunuz? Nasıl memnun musunuz?

pc de kullanıyorum,şu an için memnunum.İlk aldığım zaman pc ile eşleştirememiştim daha sonra hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunter81

Kendi açtığım konudan sonra mesajımı burayada eklemek isterim.

Dün süpürge bakma niyeti ile media markta gittim.

Gitmişken bluetooth kulaklıklarıda inceledim. Resimden de görüleceği üzere baya model inceledim. En çok dikkatimi çeken Beats Audio ve Creative wp300 oldu. Fakat WP300'ün kulak fincanları tahminimden küçük çıktı. Bu sebep ile basslar biraz yetersiz. Dahili mikrofonu yok ve telefon görüşmesi yapamıyorsunuz. Beats Audio gayet güzel fakat fiyat 699 TL olunca bana hitap etmedi.:)

Açıkcası @ersanturk arkadaşın önerdiği playvision bth033 kulaklık şekil ve teknik özellik olarak çok hoşuma gitti. Fakat teknoloji firmalarında bulamadım. Fırsat bulabilirsem playvision firmasının şirinevler'de bulunan ofisine gidip kulaklığı denemeyi düşünüyorum.

Şimdilik durumlar böyle.
     PlayVision BTH033 Bluetooth 4.0 Kulaklık ( 3.5mm AUX IN + USB ) *** İNCELEME

Resimde sag üst köşede mor renkli beewi kulaklıgını denemişmiydin?

• omer25 kullanıcısına yanıt
    Denemiştim hocam. Resime yakın olan kulaklıklar nisbeten daha iyi fakat dediğiniz kulaklığın ses ve malzeme kalitesi gerçekten vasattı. Tabi bu durum beklentinize de bağlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar...bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ancak burada yazılan yorumların haricinde bu kulaklık ile ilgili çok fazla bir bilgi yok maalesef :( firmanın getirmiş olduğu diğer ürünlerle ilgili olarak bilgiler mevcut ve kullanan herkes neredeyse memnun ancak benim merak ettiğim firmanın ne kadar sağlam olduğu konusunda; firma bütün ürünlere iki yıl garanti veriyor ancak firma bunun arkasında ne kadar duruyor ve yarın öbür gün firma kapansa ve kulaklık bozulsa parça bulabilirmiyiz ? bir de ürün konusunda kullanan herkes pozitif olmasına rağmen kullanan kişi sayısı ve paylaşım gerçekten az :( sanırım ürün çin malları arasından kendini sıyıramadım...
  • merhaba arkadaşlar;

baktım forumdan konu ile ilgili ses gelmiyor bende playvision firmasına mail attım; çekincelerimi ve ürünü nerede inceleyebileceğim konusunda bilgi istedim. Konu ile ilgili olarak firma yetkilisi Burak bey saolsun çok hızlı bir dönüş yaptı ve vakit kaybı olmaması adına ürünü denemek için bana kargo ile gönderebileceğini belirtti ve ertesi günü ürünü bana yolladı. Öncelikle Burak bey ve playvision firmasına ürünü denemem için göndermelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Benim için güzel bir jest oldu. Kulaklık gelir gelmez büyük bir hevesle açtım ve hemen ipod ta bağlayıp farklı parçalarda denedim. Ses konusunda kullandığım ipod touch ın kendi kulaklığından bana daha başarılı geldi. Ofiste kulaklığı birkaç arkadaş daha denedi ve onlar da memnun kaldılar. Daha öncesinde Bluetooth kulaklıklardan bu kadar başarılı ses gelebileceğini tahmin etmiyordum. Kulaklığı yaklaşık olarak 1 hafta kullandım. Ipod touch, İpad ve Galaxy Note 2 ye bağlı olarak denedim ve memnun kaldım. Ayrıca burda ki arkadaşlar gibi Beylikdüzündeki Media Markt a gidip kulaklık reyonundaki kulaklıkları kendi ipoduma bağlayarak bire bir denedim. 500 Tl ve üzeri fiyat seviyesindeki kulaklıkların haricinde bir tek Creative WP 300 ses kalitesi olarak playvision a yakındı. Ancak diğer özellikleri olmadığı için (mikrofon olmaması, şarj bittiği zaman kablo ile kullanılamaması gibi ) fiyat olarak da (217 tl idi creative wp 300 ) playvision ile hemen hemen aynı olması, geri kalanları kulaklıktan çok anlamama rağmen deyim yerindeyse teneke gibi çalmaları bu ürünü oldukça ön palana çıkardı.
    Sonuç kısmına gelecek olursak; Şirketten iki arkadaşım ve ben bu kulaklığı almaya karar verdik. Ayrıca bir Türk firmasının işin ucuzuna kaçıp dandik bir ürün getirmektense böyle kaliteli bir ürün getirmesi beni mutlu etti. Bluetooth kulaklık almayı düşünen arkadaşların mutlaka denemesi ve piyasada bilindik bir marka ve ürün olmaması sebebiyle gözardı etmemelerini tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebeldeath -- 11 Kasım 2013; 21:52:03 >

• Yorumlarınızı okuduğumda bu kulaklık çok cazip gibi geliyor. Fakat firmadan ve üründen emin olamıyorum, internette de çok fazla bilgi yok. Ürün incelemesi de sadece burada var. Samsung galaxy s3 telefonumla birlikte kullanmak için almayı düşünüyorum. Alan ve bir süredir kullanan arkadaşların yorumlarından anladığım kadarıyla ses kalitesinden oldukça memnunlar.
    Benim öğrenmek istediğim şu: Uzun vadeli kullanım düşünüldüğünde malzeme kalitesi nasıl? kulaklık dayanıklı mı yoksa çok narin bir yapısı mı var? Soyulma, dökülme, kopma gibi problemleri var mı?
    Bir de cihaz stabil kullanım sunuyor mu? bağlantı kopması, ses gecikmesi gibi sorunlar var mı?
    Son olarak, şarjı ne kadar gidiyor? Müzik dinleme süresi kaç saat? Telefon görüşmesi esnasında ortam gürültüsü önleme özelliği var mı?
    Biliyorum çok soru sordum ama kulaklık bir sony bir philips ya da beats olmadığı için gözümü kapatıp alamıyorum, deneme şansım da yok. bu sebeple sizlerin yorumları benim için çok önemli, bir süredir de kullandığınız için kulaklığı her yönüyle denediğinizi düşünüyorum.

• cyrano_13 C kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 6 ay oldu. Günde ortalama 4 saat kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir soyulma, dökülme veya deformasyon olmadı. Kulaklık süngeri ve katlanmasını sağlayan ek yerleri hala sağlam. Ayrıca ben de s3 te kullanıyorum kulaklığı. Ses konusunda s3'ün kendi playerı haricinde başka bir uygulamayla kullanırsanız ilk bağlantı sırasında 10 saniyelik bir gel git oluyor. Sonrasında seste hiçbir problem yaşamıyorum.
  • Cevap için teşekkürler.
    Bluetooth kulaklık almak yerine 100-200 tl bandında sony mdr-xb600 ya da mdr-zx600 gibi kablolu bir kulaklık mı alsam acaba diye düşünmeye başladım. Malum bluetoothla ses iletiminde kalite kaybı söz konusu.
    ama çok bariz bir fark olmuyorsa kablolardan kurtulmak da büyük bir konfor. Ayrıca kulaklık üzerinden ses ve müzik kontrolü de önemli bir kullanım kolaylığı, ve tabi üzerinde mikrofon olması da artı bir özellik. Her ne kadar
    playvision kulaklıkta kablolu kullanım imkanı olsa da sony kulaklığın verdiği sesi verebilir mi emin değilim.
  • Kulaklıkla ilgili teknik bilgileri bulamadım hiç bi yerde.
    Sürücü çapı kaç mm? Frekans aralığı nedir? Bunlar ve bunun gibi diğer bilgiler yazıyor mu kulaklık paketinde ya da kılavuzda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kulaklığı aldığın zaman pişman olacağını hiç düşünmüyorum ses kalitesi olarak beni fazlası ile memnun etti. benimle beraber ofisten deneyen iki arkadaşta çok memnun kaldılar...bende kablolu bir kulaklık almayı düşünüyordum ancak bu kulaklığın çok kullanışlı olması beni cezbetti , ürün ve malzeme kalitesine gelince gerçekten çok başarılı ve parasını hakediyor. firma ile ilgili olarak ilk başta benimde çekincelerim vardı ancak firma yetkilisi ile görüşünce bütün aklımdaki soru işaretlerini giderdi.
  • Usb ile kullanabilmek için hangi aparat gerekli arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutu içinden çıkan kablonun data aktarım özelliği yok. Sadece şarj için kullanılıyor. Evde akıllı telefonunuza ait Micro USB data kablosu varsa direkt kullanabilirsiniz.

Ben arada kullanıyorum. Ses kalitesi bluetooth ile aynı.
  • Merhaba,

Ben de birkaç gün önce mediamarkt'ta Philips SHB7000 (BT + 3,5mm + mic) gördüm, aynı fiyat aralığında (195tl yanlış hatırlamıyorsam) Denemiş olan var mı acaba?
  • Kulaklığa sahip olan arkadaşlar, özellikle kablolu bağlantı ile aşağıdaki şarkıyı son ses bir dinleyin.

Bu şarkıyı ev ses sistemi, araba sistemi ve bir çok farklı kulaklık ile denedim fakat bth033 de bu şarkı bambaşka bir zevke dönüşüyor.

Dinleyin, ne dediğimi daha iyi anlarsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=gCYcHz2k5x0

• CrazyHunter81 yazısını gördüm hadi bi deniyim dedim de süpermiş hakkaten, bu şarkıda bu kadar bas varmıydı yaaw :) hoparlör deneyen aksaraylılara döndüm iyi titretiyor kulaklarımı :)
  • Kulaklık hakkında detaylı bilgi isteyenler için

Bluetooth specification: Bluetooth V4.0;
    Feature technology: AAC、apt-x、WBS、DSP、USB sound card;
    Bluetooth profiles supported: HSP V1.2 / HFP V1.6 / A2DP V1.2 / AVRCP V1.4
    - Working time: 20 hours
    - Standby time: 17 days
    - Impedance: 32Ω
    - Sensitivity: 108dB/V
    - Frequency response: 10Hz-30kHz
    - Maximum input power: 30mW

Bu kulaklığın yurt dışındaki ismi WOOWI HERO,Wireless Bluetooth headset

Ürünün resmi internet sitesi

http://www.woowi.com/en/product/201208/35.html#

Japonca inceleme videosu

http://www.youtube.com/watch?v=D2tA-sH4U6Q
    http://www.youtube.com/watch?v=XWRX3Oqotcc

Ben ağustos 2013 den beri kullanıyorum çok memnunum Playvision firması çok ilgili her sorunuza içtenlikle cevap veriyor ,çok uzun süredir bu kadar ilgili bir firma ile karşılaşmamıştım .
    Ürün hakkında kısaca şunları diyebilirim ses cıkış güçü yüksek tatmin edici derecede ,bass lar çok güzel öyleki equalizer ayarları ile resmen kulaklık titreyebiliyor yüksek bass dan , isterseniz tabi bu size bağlı sonuçta kısılabiliyor sevmeyenler için , tizler de çok başarılı sorunsuz tek vasat kalan mid ler bence ama ortalama 200-220 tl olan bir ürün için ben fiyat performans ürünü diyebilirim .
    Zaten amazon ,aliexpress deki ilanlarına bakarsanız 180-200 dolar dan aşşağı fiyatı yok yani buradaki fiyatı daha uygun ,alın pişman olmazsınız paranızın hakkını veriyor .
    En önemlisi firma cok ilgili istediğinizi sorulara hızlıca cevap veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 20 Aralık 2014; 0:13:20 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.