Şimdi Ara

plexy ne demek ki? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler stickerları yapıstırdım sonuc bu:

plexy ne demek ki?

plexy ne demek ki?

plexy ne demek ki?

plexy ne demek ki?

NASI OLMUŞ?

• Bu arada elimde 37,5 cm en 32 cm boy ebatlarında plexi var almak isteyen arkadaslara satabilirim 5 ytl karşılığında
  • evet tam lafın üstüne flashım kayboldu vay anasını.daha önce de bu forumda fanımdan bahsetmiştim yarım saat sonra böğürmeye başlamıştı daha sonra da hemen bozulmuştu.bidaha bu forumda bişeyden bahsetmesemmi ne.zamanında 90 ytl vermiştim ben ona be.
  • bu arada güzel olmuş ama şu samsung yazısını çözemedim güzel duruyo ama o neki orda?
  • Bi yerden bulup yapıstırmıstım Silikonla yaqpıstırmıstım Güzel duruyo ama
  • bende buldum satan yer babamın çalıştığı yerde varmış alıcak ordan artık ölçtüm 41.5a 40cm.burda da delicem fan takıcam 3 tane bi işlemcinin üstine iki tanede aşşağıya biri ekran kartı üstü-ne gelicek şekilde biri de chipsetin yan yana.arkayada 92mm lik alıcam.benim kasa önden hava çekmiyor malesef.mecbur takacam.
  • iki tane fan demiri var bende kapağın senin egsoz fanının içindekinden delikli olunca iyi çekmez heralde yuvarlak kesmek gerek.nasıl yuvarlak kesicem onu düşünüyom ben.neyle olur ki o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman3118 -- 2 Eylül 2007; 17:06:01 >
  • Aşağıdaki linkten msn i indirip, kurun pc lerinize ve ordan devam edin..
    Msn e çevirmişsiniz burayı..
    Yazdığınız şeylerin, bir başkasına faydası olsa bari..

http://get.live.com/messenger/overview
  • sanane kardeşim
    bakma o zaman öyle bi zorunluluğun yok.de get işine.polemik çıkartma başımıza şimdi hande yener gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferman3118

sanane kardeşim
    bakma o zaman öyle bi zorunluluğun yok.de get işine.polemik çıkartma başımıza şimdi hande yener gibi.

Bak aslanım, edepli olmasını öğren önce.
    Burası çiftlik değil. Paylaşım forumu.
    Birşey bilmiyorsan, arama butonunu kullanırsın.
    Rast gelen istediği konuda topik açarsa ne olur forumun hali?
    Meselâ ben arama butonuna plexy yazdım ve arattım..Aşağıdaki linke bak bakalım ne çıkmış?

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=Plexy&author=&forumid=ALL&topicreply=both&message=body&timeframe=%3E&timefilter=0&language=single&top=500&criteria=AND&minRank=0&sortMethod=r&submitbutton=+Tamam+

• quote:

Orjinalden alıntı: ferman3118

valla çok afedersiniz ama çok merak ettim.çatlıcam şimdi ne demek ki bu?

arkadaşlar lütfen saygfılı olun burası tr nin en iyi donanımforumu ayıp oluyor ama kişişel bölge olarak kullanılamaz diye mi yazılması mı laızm kardeşim en ufak soru için bile konu açıyorsan sana diyecek başka bişey diyemiyorum....

• noluyo ya bi konu açtık suçlu olduk ha.şu banlanma olayı olmasa diyeceğimi biliyom ama neyse.
  • ayrıca arama yapınca bişey çıkmıyo.ben plexinin ne olduğunu bilmedikten sonra oturtmasını napıcam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.