Şimdi Ara

plexy ne demek ki?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla çok afedersiniz ama çok merak ettim.çatlıcam şimdi ne demek ki bu?

• Plexy ye mika da diyolar.Yani şeffaf plastik.sert oluyo tabi plastik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

Plexy ye mika da diyolar.Yani şeffaf plastik.sert oluyo tabi plastik.
    her rengi var şeffaf olanları da var kalınlıkları değişiyor genellikle reklamcılar kullanıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk18

her rengi var şeffaf olanları da var kalınlıkları değişiyor genellikle reklamcılar kullanıyor diye biliyorum

Alıntıları Göster
    reklamcı ve tabelacılarda bulunabilir.3mm 5mm lik kalınlıkları var..Daha başkada bulabilirsin.İstediğin ölçüde keser eline verirler.Renklileride var.Şeffaflarıda var arkadaşın dediği gibi.Bence her kasaya lazım
  • quote:

Plexy ye mika da diyolar.Yani şeffaf plastik.sert oluyo tabi plastik.
    haa kapak için yani anladım saol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman3118

haa kapak için yani anladım saol.

Alıntıları Göster
    bende severim öle ışıklı mışıklı.kasadanda psu hariç bi şikayetim yok.hazırları var mıdır peki kapak olarak.benim kapak boyu41.5 cm eni de 40cm.
  • quote:

bende severim öle ışıklı mışıklı.kasadanda psu hariç bi şikayetim yok.hazırları var mıdır peki kapak olarak.benim kapak boyu41.5 cm eni de 40cm.

Alıntıları Göster
    benim kapak full plexy.

Ama kenarlardan kesip bnde bi kapağa monte edicem.Ama yinede kararsızım.

• quote:

benim kapak full plexy.

Alıntıları Göster
    boswer yaw kesip napıcan böle daha güsel bende senden esinlenip yapmıstım zaten
    http://forum.donanimhaber.com/m_17144976/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Barısİnce

boswer yaw kesip napıcan böle daha güsel bende senden esinlenip yapmıstım zaten
    http://forum.donanimhaber.com/m_17144976/tm.htm

Alıntıları Göster
    Güzel olmuş dostum.böyle tam plexy olunca bi başka duruyor hakkaten

• quote:

Güzel olmuş dostum.böyle tam plexy olunca bi başka duruyor hakkaten

Alıntıları Göster
    Tabi abi Tam plexi daha bi yakısıo kasaya
  • quote:

Tabi abi Tam plexi daha bi yakısıo kasaya

Alıntıları Göster
    bu zaten kapağa monteli değil mi kenarlar siyah ya.
  • quote:

bu zaten kapağa monteli değil mi kenarlar siyah ya.

Alıntıları Göster
    HAyır arakdaşım.onlar siyah bant Kapak gibi göstersin diye çekmiştim gerçektende gösteriyor demek ki.
  • quote:

HAyır arakdaşım.onlar siyah bant Kapak gibi göstersin diye çekmiştim gerçektende gösteriyor demek ki.

Alıntıları Göster
    evet

• quote:

evet

Alıntıları Göster
    bence bir kapağa monte ederseniz daha hoş olacaktır..bu arada benim plexy çok çizildi bunları nasıl yok edebilirim tekrardan cam gibi yapmak istiyorum yenisi alıcam cam olarak fakat bundan thermaltake kabartması fln olduğu için değiştirmek istemiyorum..

• quote:

Alıntıları Göster
    evet gerçekten de gösteriyo.peki nasıl monte ettin deilk mi açtın.valla o zaman benim şansım yok.benim kapakta arka tarafa kıvrık bir bölüm var 1cm lik sadece orda 2 tane elle takıolabilir vida var.yani arka ucunun içe kıvrık olması gerek.böyle olabileceğini hiç sanmam.

• quote:

evet gerçekten de gösteriyo.peki nasıl monte ettin deilk mi açtın.valla o zaman benim şansım yok.benim kapakta arka tarafa kıvrık bir bölüm var 1cm lik sadece orda 2 tane elle takıolabilir vida var.yani arka ucunun içe kıvrık olması gerek.böyle olabileceğini hiç sanmam.

Alıntıları Göster
    walla ben kasa kapağının gectii yerlere matkapla deilk actım sora oralara denk gelicek sekilde plexiyede delik actım sora deliklere bildiiğiniz yıldız vida koydom gayette sık oldu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

bence bir kapağa monte ederseniz daha hoş olacaktır..bu arada benim plexy çok çizildi bunları nasıl yok edebilirim tekrardan cam gibi yapmak istiyorum yenisi alıcam cam olarak fakat bundan thermaltake kabartması fln olduğu için değiştirmek istemiyorum..

Alıntıları Göster
    şuradaki ufak bi yanlışı düzeltelim..
    plexy aslında tam olarak şeffaf plastik değil..
    plexy, farklı bi madde ile karışık olarak üretilen bi şeffaf plastik..
    özelliği üzerine vuran ışık madde içinde hemen her yere ulaşması yayılması..

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: losthell

ThermalTake in armor veya kandalf modeli ise vega da yeni kapak satiliyor onun icin...

Yaninda 25 cm fan olan modeli. 40 lira gibi de bi ucreti var. Onu alir takarsin... Komple kapak degisir...

Ama ArmorJR - TSunami fln gibi modellerse sanmiyorum kapaklarinin satildigini

• quote:

Orijinalden alıntı: Real RocknRolla

quote:

ThermalTake in armor veya kandalf modeli ise vega da yeni kapak satiliyor onun icin...

Yaninda 25 cm fan olan modeli. 40 lira gibi de bi ucreti var. Onu alir takarsin... Komple kapak degisir...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

bende baktım ona 25 cm yazıyo ama harbiden güzel kapak.benim kapak 41.5 cm olduğu için baya bi tower yani ondan olmadı şans babamın çalıştığı yerde çıktı ama bakalım.

• quote:

benim kapak full plexy.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

benim kapak full plexy.

modemlerimiz ve flashdisklerimiz aynı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.