Şimdi Ara

Pokemon İçin 3DS XL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden pc de emulatörle gba oyunları oynardım şimdi yavru vatana gidiyorum yanımda pokemon x y oynamak için 3ds xl almayı düşünüyorum ne kadara patlar. Bu arada korsan kullanmıycam ona göre cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde circle pad pro almak gereklimi yoksa pokemonlarda o kadar gerekli değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 570 liraya aldım 3ds xl'yi ve bu arada pokemonun çıkmasına iki ay var.
  • gerek olmaz pokemon için
  • Pokemon icin circle pad proya gerek yok ama RE falan oynuycaksan mutlaka al circle padsiz oynanmiyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil platformlarda shooter oynamadığım için sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokemon 3DS ve ya 3DS XL aldırır.

Bende geçenlerde 3DS XL aldım. 185 pound'a mal oldu. Oyunlarında 35 pound olduğunu varsayarsanız, 220 pound eder bu da 700 TL civarına gelir. Türkiye'de ise, 3DS XL fiyatları 580 ile 650 arası değişiyor. Oyununda aşağı yukarı 120-130 TL olduğunu düşünürseniz ortalama tam olarak size en düşük 700 ve en yüksek 780 arası değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CS1993

Pokemon 3DS ve ya 3DS XL aldırır.

Bende geçenlerde 3DS XL aldım. 185 pound'a mal oldu. Oyunlarında 35 pound olduğunu varsayarsanız, 220 pound eder bu da 700 TL civarına gelir. Türkiye'de ise, 3DS XL fiyatları 580 ile 650 arası değişiyor. Oyununda aşağı yukarı 120-130 TL olduğunu düşünürseniz ortalama tam olarak size en düşük 700 ve en yüksek 780 arası değişir.

Ben 500 e sattığım zamanlar kimse bakmamıştı. Şimdi değerlendi :/ XL
  • bence de 3DS XL al. bende normal 3DS var. pokemon black oynayım dedim yazılar, karakterler ve diğer herşey küçücük geldi gözüme.

pokemon X'i bu küçük ekrandan nasıl oynayacağım bilmiyorum. ama herkes normal 3DS'in görüntüsü daha güzel diyor. XL'de ekran büyüdüğü için kalite azalıyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Eylül 2013; 20:25:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.