Şimdi Ara

polis akademisi mülakat hakkında her şey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
7.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden biraz detaylı anlatırmısınız ben seneye gireceğim mülakatı geçtikten sonra ingilizceyi nasıl yapmayı planlıyorsunuz ayrıyetten puanınız kaç ham ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

hocam sabıka kaydını ve ikametgahı istanbuldan alacağım dimi? bide siyasi parti belgesini nereden alacağım?

hayır oraya gttgmzde hazırmş altna imza atckmşz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trivela67

quote:

hocam sabıka kaydını ve ikametgahı istanbuldan alacağım dimi? bide siyasi parti belgesini nereden alacağım?

hayır oraya gttgmzde hazırmş altna imza atckmşz

sabıka ikametgah ve diğer parti belgesi hazır mı yani?
  • aynen. hazırmış orda veriyolarmış bize ama ben ne olur ne olmaz diye yazdım parti şeyini. adliyeden sabıka kaydını da aldım. nüfustan ikametgahı da aldım :D
  • ayrıca "dilekçe" diye bir şey istiyorlar nedir o?
  • Valla onu ben de anlamadım oraya gidince sorcam telefonda sormayı unuttum. Hazır degilse 2 dk yazıveririz artık orda
  • hocam istanbuldan mı gideceksin?
  • yok zonguldaktan. sen ?
  • istanbuldan,kaç para oradan biletler?
  • 25-30 lira
  • quote:

ayrıca "dilekçe" diye bir şey istiyorlar nedir o?

dilekçeyi orda cikariyorlar altinana imzayi cakiyorsun walla benden sadece parti beyannamesi alinmadi diger hepsini goturmustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dentist3

Cidden biraz detaylı anlatırmısınız ben seneye gireceğim mülakatı geçtikten sonra ingilizceyi nasıl yapmayı planlıyorsunuz ayrıyetten puanınız kaç ham ?

sorun cevplyym.. ham tm3 377

• quote:

Orijinalden alıntı: trivela67

aynen. hazırmış orda veriyolarmış bize ama ben ne olur ne olmaz diye yazdım parti şeyini. adliyeden sabıka kaydını da aldım. nüfustan ikametgahı da aldım :D

iyi yapmissin

• quote:

Orijinalden alıntı: dentist3

Cidden biraz detaylı anlatırmısınız ben seneye gireceğim mülakatı geçtikten sonra ingilizceyi nasıl yapmayı planlıyorsunuz ayrıyetten puanınız kaç ham ?

walla ing. Allah ne verdiyse yapicaz artik, and.öğr. lis. mezunuyum sanirim ing. temelim bayaa iyi sorun olmaz insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: twista32

Akademinin mülakatı PMYO göre daha ayrıntılı diyorlar.Bu ayrıntı ne gibi ?

sahsen ben pmyo girmedim ama girenler vardi benim randevu tarihinde, konustum onlarla da pek fark yokmus ozlu mulakatta, ama spor birwz farkli imis

• quote:

Orijinalden alıntı: omercirak25

bende basvuru yaptım ama seçenek olsun dıye ,arkadaslar akademıye gıtmek ısteyenlerın hedefı nedir ?yanı ne umuyor bu okuldan ,ne olmak ıstıyor ?okulu secmesındekı neden nedir ?

il emniyet müd. veya valilik

• ohooo ulan bu pmyo ne zahmetli işmiş mülakat sınav spor sınav tekrar mülakat tekrar bilmem ne 6 ay geçti sonunda eleman kaç bin lira harcasın kazanamasın dünyanın neresinde var böyle gereksiz bürokrasi laf olsun diye yok sınavmış falan yok mülakatta elenmiş allahtan girmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 8 Ağustos 2012; 5:11:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

ohooo ulan bu pmyo ne zahmetli işmiş mülakat sınav spor sınav tekrar mülakat tekrar bilmem ne 6 ay geçti sonunda eleman kaç bin lira harcasın kazanamasın dünyanın neresinde var böyle gereksiz bürokrasi laf olsun diye yok sınavmış falan yok mülakatta elenmiş allahtan girmemişim

arkadasim pmyo ayri polis akademisi guvenlik bilimleri fakultesi ayri olaylardir.nahsettigimiz guvenlik bilim. fak. sinavi-ogrenviler arasinda polis akademisi diye gecer- dir.ha bide pmyo bitirrsin polis olursun, pa yi bitrsin komiser yard. olursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquerorrost

quote:

ohooo ulan bu pmyo ne zahmetli işmiş mülakat sınav spor sınav tekrar mülakat tekrar bilmem ne 6 ay geçti sonunda eleman kaç bin lira harcasın kazanamasın dünyanın neresinde var böyle gereksiz bürokrasi laf olsun diye yok sınavmış falan yok mülakatta elenmiş allahtan girmemişim

arkadasim pmyo ayri polis akademisi guvenlik bilimleri fakultesi ayri olaylardir.nahsettigimiz guvenlik bilim. fak. sinavi-ogrenviler arasinda polis akademisi diye gecer- dir.ha bide pmyo bitirrsin polis olursun, pa yi bitrsin komiser yard. olursun.

peki pa yı okumak için pmyo okumak mı gerekiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conquerorrost

quote:

peki pa yı okumak için pmyo okumak mı gerekiyor

hayir.ikisi icin de ortaogretim seviyesinde bir okuldan mezun olman yeterli.ayri ayri taban puanlari mevcut, onlara istinaden basvuru yaparsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.