Şimdi Ara

polis akademisi mülakat hakkında her şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
7.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk konu:Arkadaslar yarin benim sira 89, onceleri giren var mi yaklasik ne zaman olur benim saat araligim? hani oeden sonra filan olabilir mi?

• up
  • Soyismin basharfine glre siraya koydular.benimki D idi :) mulakati gectik ordan spora, hizli yaptigmi dusunuyorum.gectim heralde, hoca arkadan aferin saglam cocuk diyodu :) sonuclar web sitesinde saat 17:00 da.
  • dh giren girecek olan yok mu hic arkadasnaptiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquerorrost

dh giren girecek olan yok mu hic arkadasnaptiniz..
    Safha Randevu Tarihi Durum
    Başvuru 14 Ağustos 2012 Bekliyor
    Başvuru için sıra numaranız:
    600

hocam ben 14 ağustosta mı gidecem şimdi? bi bilgilendiriver beni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

600

Alıntıları Göster
    hocaaaaa bu parayı,topladığım belgeleri 14 ağustosta mı götürecem oraya bi bilgilendiriver
  • quote:

600

acele etme, bekle birwz zaman aksin 14 ağustos gelir baska sormak istedigin bi sey varsa sorabilirsin, burda oldukca cevaplarim
  • quote:

hocaaaaa bu parayı,topladığım belgeleri 14 ağustosta mı götürecem oraya bi bilgilendiriver

evet evet aynen.yalniz parayi golbasi halkbank subesine yatirip dekontu alman gerekiyo onu yaninda goturecwksin parayi dgl.
  • quote:

quote:

600

acele etme, bekle birwz zaman aksin 14 ağustos gelir baska sormak istedigin bi sey varsa sorabilirsin, burda oldukca cevaplarim

Hocam boyum 1.83 kilom 65 civarı,boy kilo orantısızlığı var zorluk çeker miyim? bide barfiks hariç herşeyi yapıyorum ama kollar ince barfiks olmuyor,o nası olacak

• quote:

quote:

quote:

600

Hocam boyum 1.83 kilom 65 civarı,boy kilo orantısızlığı var zorluk çeker miyim? bide barfiks hariç herşeyi yapıyorum ama kollar ince barfiks olmuyor,o nası olacak

Alıntıları Göster
    merhaba mülakata girmişin mülakat nasıldı sporda ne yaptınız anlatırmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: maseratı

merhaba mülakata girmişin mülakat nasıldı sporda ne yaptınız anlatırmısınız

Alıntıları Göster
    bütün herşeyini anlatırsan sevinirim iyi günler
  • bu aksam 11 gibi her seyi anlatica; randevum var simdi boy kilo endeksine bak brk zmn :) intermette bulabilirsin sanorim 18 ile 27 arasi olucak.
  • quote:

bu aksam 11 gibi her seyi anlatica; randevum var simdi boy kilo endeksine bak brk zmn :) intermette bulabilirsin sanorim 18 ile 27 arasi olucak.
    tmm anlatımını bekliyorum
  • quote:

arkadaşım bu sınav paralı mı benim ayın 10 unda ne götürmem lazım biri bilgilendirsin o kadar yol gidicem aksilik çıkmaması için ne götürmm lazım biri yardım etsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: craft_783

quote:

arkadaşım bu sınav paralı mı benim ayın 10 unda ne götürmem lazım biri bilgilendirsin o kadar yol gidicem aksilik çıkmaması için ne götürmm lazım biri yardım etsin lütfen

evet 50 tl gölbaşı şubesine yatırlack ama netten bak akademnn hesap numarisina.
  • simdi arkadaslar mulakattan baslayayim:Önce sirayla bilgi islemden evraklarla filan geciyosunuz ardindan hemen yan odada kilo boy olcumu var ordan saglik kontrolu ve sozlu mulakatin yapldigi odaya geciyosunuz orda da renk korlugu var en basta, sonrasinda pdr uzmani bayanla konusuyosunuz kac kardessiniz nerelisiniz bana boraz ankarayi anlt cart curt neyse sozlu mulakatta da kartlar var kart seciyosunuz onlarda yazan bi kac dikkat sorulari var acayim brz(kac tane yuz goruyosunuz kac ayak goruyosuz vs.) sonra soruyorlar iste kariik bi seylwr onlara giremem iceri miceri atarlar sonra :P gizlilik olsun biraz disarda bekliyosunuzgecenleri acikliyorlar ve fiziki yeterlilik sinavina aliniyosuz. devami yarin hem daha zamaniniz var gibi, spor oyle zor dgl zqten biraz sporla alakaniz varsa tabi
    dip not: iş bu yazi sadece bilgilendirme amaclidir, herhangi bir kisi veya kuruma ifsaya yonelik bir tavir takinilmamistir.
    bi daha not: ulan yeni nesil cok sansli be, bizim zamanimizda var miydi boyle veren, arayp arayp duruyoduk yazan cizen yoktu

• quote:

simdi arkadaslar mulakattan baslayayim:Önce sirayla bilgi islemden evraklarla filan geciyosunuz ardindan hemen yan odada kilo boy olcumu var ordan saglik kontrolu ve sozlu mulakatin yapldigi odaya geciyosunuz orda da renk korlugu var en basta, sonrasinda pdr uzmani bayanla konusuyosunuz kac kardessiniz nerelisiniz bana boraz ankarayi anlt cart curt neyse sozlu mulakatta da kartlar var kart seciyosunuz onlarda yazan bi kac dikkat sorulari var acayim brz(kac tane yuz goruyosunuz kac ayak goruyosuz vs.) sonra soruyorlar iste kariik bi seylwr onlara giremem iceri miceri atarlar sonra :P gizlilik olsun biraz disarda bekliyosunuzgecenleri acikliyorlar ve fiziki yeterlilik sinavina aliniyosuz. devami yarin hem daha zamaniniz var gibi, spor oyle zor dgl zqten biraz sporla alakaniz varsa tabi
    dip not: iş bu yazi sadece bilgilendirme amaclidir, herhangi bir kisi veya kuruma ifsaya yonelik bir tavir takinilmamistir.
    bi daha not: ulan yeni nesil cok sansli be, bizim zamanimizda var miydi boyle veren, arayp arayp duruyoduk yazan cizen yoktu

ulan bilgi veren yazcgma sadece 'veren' yazmisim est. edit: bilgi veren

• quote:

quote:

simdi arkadaslar mulakattan baslayayim:Önce sirayla bilgi islemden evraklarla filan geciyosunuz ardindan hemen yan odada kilo boy olcumu var ordan saglik kontrolu ve sozlu mulakatin yapldigi odaya geciyosunuz orda da renk korlugu var en basta, sonrasinda pdr uzmani bayanla konusuyosunuz kac kardessiniz nerelisiniz bana boraz ankarayi anlt cart curt neyse sozlu mulakatta da kartlar var kart seciyosunuz onlarda yazan bi kac dikkat sorulari var acayim brz(kac tane yuz goruyosunuz kac ayak goruyosuz vs.) sonra soruyorlar iste kariik bi seylwr onlara giremem iceri miceri atarlar sonra :P gizlilik olsun biraz disarda bekliyosunuzgecenleri acikliyorlar ve fiziki yeterlilik sinavina aliniyosuz. devami yarin hem daha zamaniniz var gibi, spor oyle zor dgl zqten biraz sporla alakaniz varsa tabi

ulan bilgi veren yazcgma sadece 'veren' yazmisim est. edit: bilgi veren

Alıntıları Göster
    bende basvuru yaptım ama seçenek olsun dıye ,arkadaslar akademıye gıtmek ısteyenlerın hedefı nedir ?yanı ne umuyor bu okuldan ,ne olmak ıstıyor ?okulu secmesındekı neden nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sputnik1

bende basvuru yaptım ama seçenek olsun dıye ,arkadaslar akademıye gıtmek ısteyenlerın hedefı nedir ?yanı ne umuyor bu okuldan ,ne olmak ıstıyor ?okulu secmesındekı neden nedir ?

Alıntıları Göster
    Akademinin mülakatı PMYO göre daha ayrıntılı diyorlar.Bu ayrıntı ne gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: twista32

Akademinin mülakatı PMYO göre daha ayrıntılı diyorlar.Bu ayrıntı ne gibi ?

Alıntıları Göster
    hocam sabıka kaydını ve ikametgahı istanbuldan alacağım dimi? bide siyasi parti belgesini nereden alacağım?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.