Şimdi Ara

PREMİUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biliyorum premium alımı ile birçok konu açıldı bana premium almış biri yardım edebilirmi ne kadar guvenilir lutfen pm dende anlatailbirsin cok acıklayıcı olursa sevinirim

• up!!!1
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaNight

up!!!1
    Yeterince güvenli olmasa bu kadar adam yüzlerce lire premiuma vermez.
    Nasıl alırım diye soruyorsan anlatmak gibi bir hatayı 3. kez yapmam başkası anlatsın anlatana kadar ömrümden 10 yıl gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Nasıl alırım diye soruyorsan anlatmak gibi bir hatayı 3. kez yapmam başkası anlatsın anlatana kadar ömrümden 10 yıl gidiyor

Alıntıları Göster
    upppp!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Alıntıları Göster
    eğer 18m vericeksen kesinlikle al pre ben bi türlü paraya kıyıpda alamıyorum pre. pre aldıktan sonra koxpu clan baskanı vercek ama adamda haklı pre olmadıktan sonra clanda priest olsa ne yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: newcyperbuff

eğer 18m vericeksen kesinlikle al pre ben bi türlü paraya kıyıpda alamıyorum pre. pre aldıktan sonra koxpu clan baskanı vercek ama adamda haklı pre olmadıktan sonra clanda priest olsa ne yazar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: newcyperbuff

heuheuhe

yardım etcek yokmu bana?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: newcyperbuff

heuheuhe

yardım etcek yokmu bana?

Alıntıları Göster
    2 charım var 1 tanesı pazar charıydı sonradan 70 yaptım bırısınde 24 tane premıum alınmıs dıgerı 9 oldu ve gold guvenılır olmasa almazdım ...
    ne yardımı ıstedıgını anlamadık premıum almanın yardımı nasıl oluyor parayı verıp cafeden yada clıck buy ıle alırsın kullanırsın gerısı bılmek ıstedıgın ne anlamadım ben ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 16 Ekim 2006; 16:04:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MuRaT

2 charım var 1 tanesı pazar charıydı sonradan 70 yaptım bırısınde 24 tane premıum alınmıs dıgerı 9 oldu ve gold guvenılır olmasa almazdım ...
    ne yardımı ıstedıgını anlamadık premıum almanın yardımı nasıl oluyor parayı verıp cafeden yada clıck buy ıle alırsın kullanırsın gerısı bılmek ıstedıgın ne anlamadım ben ?

Alıntıları Göster
    ya ben click and buy ile alıcam ama bi ark dediki senin hesabından 70 ytl cekebilir bu konuda bilgi varmı?
  • quote:

ya ben click and buy ile alıcam ama bi ark dediki senin hesabından 70 ytl cekebilir bu konuda bilgi varmı?

Alıntıları Göster
    upppppp yardımmm!!!!!
  • quote:

upppppp yardımmm!!!!!

Alıntıları Göster
    premium lu adma yok sanki forumda
  • quote:

premium lu adma yok sanki forumda

Alıntıları Göster
    upppppp!!!!
  • quote:

upppppp!!!!

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_9688173/tm.htm

bu topic e girdinmi girmediysen girmeni tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalan_oldu

http://forum.donanimhaber.com/m_9688173/tm.htm

bu topic e girdinmi girmediysen girmeni tavsiye ediyorum

Alıntıları Göster
    bana click and buy tam acıklaması lasım nedir ne değildir nasıl fln lasım
  • quote:

bana click and buy tam acıklaması lasım nedir ne değildir nasıl fln lasım

Alıntıları Göster
    click and buy ile prem alan yokmu ya bi yardım etmediniz
  • quote:

click and buy ile prem alan yokmu ya bi yardım etmediniz

Alıntıları Göster
    YARDIM LUTFENNNN
  • quote:

YARDIM LUTFENNNN

Alıntıları Göster
    sana yapılcak bısey oldugunu sanmıyorum anlamamakta ısrarcısın up dvm ederse baslıkta sılıncek zaten ...

ne demek ıstedıgını ust konu premıum alımına yaz kredı cart varmı neyle alcaksın banka kartıylamı olcak seyler dııl ne ıstedıgını bılmıyosun ...
  • quote:

YARDIM LUTFENNNN

Alıntıları Göster
    gereksiz topic bende git güwendigin saglam adamdan al hesapından para felan cekmiolar arkın seni kandırmıs allahımyaw ne günlere kaldık

EGİTİM SHARD

• quote:

Orijinalden alıntı: DuTy_Shadow

gereksiz topic bende git güwendigin saglam adamdan al hesapından para felan cekmiolar arkın seni kandırmıs allahımyaw ne günlere kaldık

EGİTİM SHARD

Alıntıları Göster
    ya bu arkadaş kafa yapıyor
    yapmıyorsa da zaten kendi haline bırakın çünkü bu oyunuda oynamayı beceremez

• quote:

Orijinalden alıntı: DuTy_Shadow

EGİTİM SHARD

Alıntıları Göster
    tek istediğim neyle olucam hangi kartla alışverişlerden kullanılanlar lamı neyle? click and buy uye olursam premiumu alırsam ne zmn olur? nasıl premiumu aktive adicem sorularım bunlar cvp!!! lutfen

• quote:

tek istediğim neyle olucam hangi kartla alışverişlerden kullanılanlar lamı neyle? click and buy uye olursam premiumu alırsam ne zmn olur? nasıl premiumu aktive adicem sorularım bunlar cvp!!! lutfen

Alıntıları Göster
    yav dostum senin yaşın kaç
    önce onu söyle ben senin elinden tutar bankaya götürür kendi hesabımdan havaleni yaptırırım ama yeterki bu abuk soru ve sorunlarınla bizi daha fazla üzme nooolursunnn

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.