Şimdi Ara

Prepaid Game Card

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Prepaid Game Card Aral ithalat tarafından artık Türkiye'ye getirilmeyecek bu yüzden arayıp da bulamayan arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler.

MSN : walandyl@hotmail.com

• ztn bi İstanbul'a getiriyodu oda tek tük. millet için bi değişiklik olacağını sanmıyom.
  • Ohh ne güzel önce wow'u sömürdünüz biriktirdiniz sattınız şimdide sıra paid-card'lara mı geldi siz bu işi meslek edinmişsiniz helal olsun umarım elinizde patlar paid card'lar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freestyler_10ur

Ohh ne güzel önce wow'u sömürdünüz biriktirdiniz sattınız şimdide sıra paid-card'lara mı geldi siz bu işi meslek edinmişsiniz helal olsun umarım elinizde patlar paid card'lar

Gereksiz temennilerin için teşekkürler... Birinden feci kuyruk acın var galiba ki her yere bu şekilde saldırıyorsun??... Türkiye'de olmayan birşeyin ticaretini yapıyorum... Buna hizmet derler. Ne hırsızlık yapıyorum, ne de dolandırıcılık... Tüm müşterilerimden 1 tanesi memnun değil ise zaten bu işi bırakırım. İnsanları memnun etmek, Senin gibi boş durmaktan iyidir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Walandyl

quote:

Orjinalden alıntı: Freestyler_10ur

Ohh ne güzel önce wow'u sömürdünüz biriktirdiniz sattınız şimdide sıra paid-card'lara mı geldi siz bu işi meslek edinmişsiniz helal olsun umarım elinizde patlar paid card'lar

Gereksiz temennilerin için teşekkürler... Birinden feci kuyruk acın var galiba ki her yere bu şekilde saldırıyorsun??... Türkiye'de olmayan birşeyin ticaretini yapıyorum... Buna hizmet derler. Ne hırsızlık yapıyorum, ne de dolandırıcılık... Tüm müşterilerimden 1 tanesi memnun değil ise zaten bu işi bırakırım. İnsanları memnun etmek, Senin gibi boş durmaktan iyidir...

Walandyl +1

• bencede haklı neden satmasın ki ya öle şey olurmu kimseye zati zorla satmıyo bu arada fiyatı ne kadar ve nerelisin bi bilim uygunsa alim ablamın kredi kartını sömürmek istemiyorum artık ve uygulaman için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeter07

bencede haklı neden satmasın ki ya öle şey olurmu kimseye zati zorla satmıyo bu arada fiyatı ne kadar ve nerelisin bi bilim uygunsa alim ablamın kredi kartını sömürmek istemiyorum artık ve uygulaman için teşekkürler

Teşekkürler usta, İstanbul'dayım ben ama, 55 milyona şifreyi mail adresine resim olarak atıyorum. Referanslarımla da görüşebilirsiniz, hepsi kefil olacaktır. Diğer türlü kargo masraflarıyla falan çok pahalıya geliyor yurtdışından.
  • çok fazla 55 ytl nerdeyse %100 kar
  • quote:

Orjinalden alıntı: muck

çok fazla 55 ytl nerdeyse %100 kar

Bunlar 2 aylık, yarı fiyatına olanını göster ben senden alıyım?
  • sen nerden alıyorsun yurt dışındanmı ?Türkiyede yokmu
  • Yurtdışından geliyor. Ayrıca Türkiye'de maalesef yok. İthalatçı firma (Aral İthalat) getirdi ancak bayaa büyük miktarda zarar ettiklerini ve bir daha getirmeyeceklerini kendileri söylediler. Sitelerinden teyit edebilirsiniz.
  • ilginç;

budan 5-6 sene once XP USA da cıkacak dendi ilk kez cok ii hatırlıyorum pazartesi gunu ben 2 gun once yanı cumartesi gunu
    tahtakalede XP buılmustum mıllet kapıs kapıs alıordu..
    tahtakalede boel bı seyın olmaması buyuk bı kayıpo bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: muck

ilginç;

budan 5-6 sene once XP USA da cıkacak dendi ilk kez cok ii hatırlıyorum pazartesi gunu ben 2 gun once yanı cumartesi gunu
    tahtakalede XP buılmustum mıllet kapıs kapıs alıordu..
    tahtakalede boel bı seyın olmaması buyuk bı kayıpo bence

Usta sanırım sen Online oyun oynamıyosun, çünkü tamamen farklı şeylerden bahsediyoruz. Bu Game Card dediğimiz kontür gibi birşey. Oynadığın oyuna şifreyi giriyorsun ve 2 ay oyununu oynuyorsun. Tahtakale'den telefonun için kopya kontür alabiliyosan ayrı tabii :)

Bu arada XP Amerika'da çıkmadan, Türkiye'den tam sürümünü alamazsın. Tester dediğimiz kişilere dağıtılan Beta versiyonları var. XP çıkmadan Tahtakale'den sadece XP'nin betasını almış olabilirsin.

Saygılarımla

• 55 milyona bi 15 daha ekle 3 ay oynabende pre-paid almayı düşünüyodum ama vazgeçtim.pre-paid in kk dan daha ucuz olması gerekirken daha pahalı

Avrupa dan buraya (Sendit.com) pp card alsam,ordan buraya geliş parası ne kadar eklenir+ne kadar zamanda gelir?
  • 1.Konunun yeri burası değil.
    2.Herhangi birinin yaptığı kişisel fiyatlandırmaya yorum yapmayınız.

Konu kilitlenmiştir, konuyla ilgili bölümde topic açınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.