Şimdi Ara

priest can potu nasıl yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    birde
    savaşta far at diolar nasılatılıyo

• cevap vercek olan yokmu?
  • bilen varsa sölesin arkadaşlar bnd bilmiyorum
  • ya priest lerin bi kitabı varya ondan 7 tane topluomussun ama +55 üzeri kitaplarını onu linard da kmi ne tam bilmiyorum yanlış yönlendirmeyim ona veriosun o can ve mana potu yapıo
  • healer olmaz lazım potiondan en küçük pottan al sundriesnte 3. kağıdı al lvl 50 iken git ınn in yanındaki adamdan yap
  • teşekkür ederim
  • Arkadaşım ilk önce en ufak can potlarından alıcaksın sonra sunderias da satılan(mesela player of grace) kagıtlardan alıyosun(720 basacaksan heal ın lvl 60 skili acık olması ve mavi kagıttan alman lzm) bu 2 şeyi gidip great priest murka mıdır nedir inn hostesin yanındaki ne veriyosun o sna bunları birlesştirip pot veriyor / Ayrıca far buff dedikleri sadece uzaktan attıgın buffdır sagüst kösede gözükmez fakat sana o buff gelir (far ac diye bir sey yok)
    Arkadaşlar bence lvl 60 her priest 1 kez healer olup inn hostess ini 9998 tane potla doldurmalıdır sonra tekrar istedigi skile dönebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: SkuLLmaRe

ya priest lerin bi kitabı varya ondan 7 tane topluomussun ama +55 üzeri kitaplarını onu linard da kmi ne tam bilmiyorum yanlış yönlendirmeyim ona veriosun o can ve mana potu yapıo

alakası yok yakından uzaktan
  • savaşta far atmakta o kişinin üstüne tıkla buff bas ona buff gider.zaten ismine parti üzerinde tıkladığında eğer ekranın üstünde adı yoksa far atabilirsin.bide sadece savaşta değil her yerde yapabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.