Şimdi Ara

printer usb driver otomatik yükleme çıldırtmacası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Printerı usb' ye bağladım, usb cd'sini taktım ve bulduğu driverlar içinden ilk gördüğüm epson d120' yi yükledim.
    Meğer o usb driver Macarcamıymış neymiş. İngilizcesini yükleyemiyorum...bi yardım..

Yazcılardan Epson d120 yi siliyorum ..sonra usb' ye bağladığımda otomaik olarak yine Macarca driverı yüklüyor.
    Güvenli kipte başlatıyorum olmuyor...Macarca driverı sildikten sonra app/temp' i boşaltıyorum usb' ye takınca Vista yine Macarca driverı bulup yüklüyor.
    Aygıt yöneticisinde yazıcı çıkmıyor. Yazcının özelliklerinde de driver güncelle vb.. sekme yok.

Lütfen biri söylesin bu bi şakaysa buna eşek şakası denmez mi ?

Yazıcı driverını yönetici olarak da kaldıramıyorum, yazıcı kullanımda olduğundan vs..vs.. dosyalar kaldırılamadı diyo...kullanan falan yok oysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yangac -- 11 Şubat 2009; 8:31:21 >

• önce,
    denetimmasası/yazıcılar dan yazıcıya sağ tıkla sil de
    sonra aynı sayfaya sağ tıkla yönetici olarak çalıştır/ sürücü özellikleri / sürücüler den istediğin yazıcıyı bul kaldır de.
    yeniden başlat istediğin gibi yeniden kur...

bakıpda cevap vermeyenlere çok mu basit geldi bilmem ama ihtiyacı olana yine benden olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.