Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS3 ANA KONU] LISTE YAPILIYOR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun otomatik downlandla ilgili olabilir ps3 sistemi buna müsait değil galiba ps4 dekilerde böyle bir sorun yok ne yapacağız bilmiyorum paramızla rezil oluyoruz paramızı geri iade etselerde bizde kutulu alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx77

sorun otomatik downlandla ilgili olabilir ps3 sistemi buna müsait değil galiba ps4 dekilerde böyle bir sorun yok ne yapacağız bilmiyorum paramızla rezil oluyoruz paramızı geri iade etselerde bizde kutulu alırız

PS3 sistemi buna müsait olmasa hiç bir oyunu otomatik download yapmaz.. sorun tr psn de ve sadece pes 2015 te
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_895

quote:

sorun otomatik downlandla ilgili olabilir ps3 sistemi buna müsait değil galiba ps4 dekilerde böyle bir sorun yok ne yapacağız bilmiyorum paramızla rezil oluyoruz paramızı geri iade etselerde bizde kutulu alırız

PS3 sistemi buna müsait olmasa hiç bir oyunu otomatik download yapmaz.. sorun tr psn de ve sadece pes 2015 te

tr psn yi aradım bizden kaynaklı değil dediler konamiyi arayın dediler bende konami bizim muhattabımız değil sizin aramanız gerekir bu kadar insan mağdur dedim en azından üst mercilerinize iletin onlar ilgilensin dedim ileteceğini söyledi bir iki güne sorunun çözüleceğini söyledi inşallah en kısa zamanda çözerler

• Bu listede olanlar birbirlerini ekledilermi psn'den?
  • naturklich kullanıcısına yanıt
    mito2323/mitoo2323/TR PSN
  • US psn'den alıp sorun yaşayan var mı arkadaşlar. Sanırım yok. Türkiye'den kutulu alanlardan bazılarında sorun var bazılarında yok galiba.
  • Fanboyluk yapmadan fifa15 mi pes15 mi hangisi daha iyidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Fanboyluk yapmadan fifa15 mi pes15 mi hangisi daha iyidir?

Lisanslar,stadlar ve grafik FİFA 15.
    Oyuncu yüzleri(abartmıyorum pes de oyuncu yüzleri çok iyi çok benziyor),oynanış ve top fizigi PES 15.
    Sizin için hangi kıriterler önemli?Oynanış mı lisans mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Oyuncu yüzleri(abartmıyorum pes de oyuncu yüzleri çok iyi çok benziyor),oynanış ve top fizigi PES 15.

Fifa15 türkiye ligi var o yüzden gönlüm fifa dan yana fakat ps4 ile ps3 arasında ciddi farklar var pes ise klasik bir şey benim için önemli olan arkadaşlarımla buluştuğumuda keyifli vakit geçirmek.

• ps3 downland geldi mesaj göndermişler mesajın altındaki send yazan yere tıklayın kod çıkıyor o kodla pes 15 iindirin iyi oyunlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Fifa15 türkiye ligi var o yüzden gönlüm fifa dan yana fakat ps4 ile ps3 arasında ciddi farklar var pes ise klasik bir şey benim için önemli olan arkadaşlarımla buluştuğumuda keyifli vakit geçirmek.

O zaman PES alın bence.FIFA da Türkiye Ligi var ama oyuncu yüzleri hiç benzemiyor sadece Tr Ligi değil diğer oyuncularında yüzler kötü.Keyifli vakit geçirmek için PES.

• Merhaba arkadaşım bir şey soracaktım ben ps4 de Playstation storeden 2 gün önce pes 2015 i indirdim fakat oyuna girdiğim zaman ne bi menu ne de başka bir şey çıkıyor sadece Sevilla real Madrid maçı oynanabiliyorum oyunu kredi kartı ile 180 tl ödeyerek aldık lütfen bana yardımcı olun Teşekkürler demoda daha çok takım ve secenek vardı. Bu resmen süper kupa maçına direk giriyor oyuncu kadrolarına bile giremiyoruz. Storeden çakma olma olasılığı yok yani Sony i aradık bize böyle bir kaç kez şikayet geldi ama Konami ile alakali dedi acil cevap Teşekkürler

• Oyun ici kamera acisindaki Grafikler demodan farklı mı arkadaşlar.

• quote:

ps3 downland geldi mesaj göndermişler mesajın altındaki send yazan yere tıklayın kod çıkıyor o kodla pes 15 iindirin iyi oyunlar

Bilgin için çok teşekkür ederiz. Düzeldiğini ilk senden öğrendim.

HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN. ONLINE'DA KARŞILAŞMAK ÜZERE ARKADAŞLAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_895

Ps3 icin pes yalan oldu herkese geçmiş olsun...

oyun açıldı indirebilirsin
  • sezerx77 kullanıcısına yanıt
    nasıl indirecez oyunu gelen msj tam ne diyo çözemedim
    tamam hallettim kardeşim
    bir şey sorcaktım şimdi ben dayı oğluyla aldım bu oyunu ortak ona da ayrı şifremi gerekli, yoksa aynı şifremi yada o şifre kullanamıyo mu ?
  • Arkadaşlar ben de pre-order almıştım ps3için şimdi gelen mesajla indirmeye başladım mesajı alta doğru okumaya devam edince --myclub bonusları için you will also receive access to the in-game "pes 2015 : myclub dlc with mario goetze"--yazıyor ..acaba oyun içinde bir eklenti mi gelecek bize ya da yine gelen kutusuna yeni bir mesaj mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mito2323

bir şey sorcaktım şimdi ben dayı oğluyla aldım bu oyunu ortak ona da ayrı şifremi gerekli, yoksa aynı şifremi yada o şifre kullanamıyo mu ?

Aynı psn kullanıcı adı ve sifrenizle oda giriş yaparak oyunu indirebilir zaten en çok 2 kullanıcı indirebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.