Şimdi Ara

Profesyonel Programlama Teknikleri .NET kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

forum olarak belki yeri değil ama işinize yarayabilir diye düşündüm,

.net programcısı olmayı hedefleyen arkadaşların ilgisini çekebilecek muhteşem bir kitap, kitabın açıklamaları ve satış fiyatı aşağıdaki linkte

http://www.profesyonelprogramlama.net

sitenin satış fiyatı 64,79 YTL + kargo ücreti, yani yaklaşık olarak 70 YTL ben ise bu kitabı 40 YTL'ye satıyorum neden mi satıyorum çünkü bir yerden ikincisini buldum onu da kimseye vermem...

:::kitap 1 haftalıktır ve dvd'si ile birlikte sapasağlam:::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyyono -- 23 Temmuz 2008; 17:04:26 >

• galiba satilmiyacak ustelik fiyatida dusurdum ne yapalim bende her iki kitabi okurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyyono -- 25 Temmuz 2008; 10:34:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyyono

galiba satilmiyacak ustelik fiyatida dusurdum ne yapalim bende her iki kitabi okurum

pm attım . ..
  • pm cevaplandı
  • kitap satılmadıysa görüşebiliriz...
  • Kitap satışı devam ediyormu??
  • Değerli dostlar, bu kitabı internetten çok methini duydum ve bende paraya kıyıp aldım ama keşke almaz olsaydım çünkü, 1046 sayfada hem Visual basic var hemde C# var dolayısı ile 572 sayfa sayın bu kitabı, ikincisi MSND'de zaten olan propertileri ve özelliklerini aynen alıp konulmuş, Üçüncüsü bu kitap yeni başlayanlar için hiç anlaşılmaz gelir çünkü örneklerin geneli yarım sayfa ve daha ve tekil örnekler, yani geniş, kolaydan zora detaylı örneklemeler yok zaten örnekler hem vb hem c# olunca sıkılıyorsunuz. DVD nin %5 i örnek kodlarla %95 i ise ücretsiz yazılımlar ve gerekli araçlarla dolu. Bu kitap profesyönel programcılara sadece fikir verir ve onların işine yarar onun dışında çok faydalı olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: horasanali

Bu kitap profesyönel programcılara sadece fikir verir ve onların işine yarar onun dışında çok faydalı olduğunu düşünmüyorum.

Bu kitabı uzun zamandır düşünüyorum ama hala nasıl bir kitap olduğunu anlayamadım.

Yukarıdaki cümleniz de kafamı iyice karıştırdı.Profesyonellik yoluna niyetlenmişsek alalım mı?Ne dersiniz?

Yoksa para kaybı mı?

İnternette ne kadar yeterli kaynak olsa da derli toplu bir kaynağın insanın elinin altında olması

insana güven veriyor.Haydi güvenden de geçtim, eğer bilişim alanında türkçe değerli bir eser varsa

o tür yazarların sayısının artması için kitabı alıp destek olmak isterim.

Çünkü bazı yazarlar süslü isimlerle dosya kağıtlarını insanlara yüksek meblağlara satma yolunda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.