Şimdi Ara

Projeksiyon Tavsiyesi - PC ve PS3 İçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, odama aslında lcd-led düşünüyordum fakat ciddi yer problemim var, bende projeksiyon alıp duvara yansıtarak bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum. Projeksiyona sadece pc ve ps3 bağlayacağım, aslında fhd istiyorum fakat pahalı gelirse hd de olur. Optik çıkışıyla 5 +1 bağlamak isterim, birde perde değilde duvara yansıtacağım çok çok açık şampanya (beyaza çalan sarı) renginde sıkıntı yaşarmıyım, yoksa illa perde şart mıdır? Mesafe 2 - 2.5m olacak, daha mı fazla bir mesafe gerekir? Kaliteli uzun ömürlü bir şey olsun, Maximum 1500-1750 tl verebilirim. Çok teşekkürler...

• Merhaba, size LG projeksiyonları öneriyorum.
    -http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-bx327-h-projeksiyon-projeksiyon-fiyati-en-ucuz-uygun-sinevizyon-cihazi-modelleri-projektor-indirimli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari,32066.html bu gözlük hediyeli model aynı zamanda 3D olmuş olur max çözünürlük 1080i ki bu ps3 için çok iyi bu modeli ps3 ile kendim de kullanıyorum.
    eksisi is çok aydınlık ortamlarda gözükmez . normalde kontrastı 2300:1 ama bazen ışığı kapatıp kullanmak zorunda kalabilirsiniz. kontrastı fazla olan modeller çok pahalı . lambasının 3000 saatlik bir ömrü var bir lamba 350 lira civarı ama bitirebileceğinizi düşünmüyorum. en önemli özellikleri dahili hoparlörü var 10 ar wattan 2 tane . + usb girişi var filmlerini takıp çalıştırabilirsin . Özetle bu sizin için çok ideal model . zaten hdmı girişi olmayan modellere bakarsanız ps3 ile oynayamassınız. kendim kullanıyorum 3d performansı ideal .üstelik maximum 90 inç yansıtabilirsiniz perde almanız görüntü kalitesinin gözle görünürlüğünü arttırmanızı sağlar istediğiniz fiyata en iyisi bu hoparlor de bağlayabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: JeraraLona7

Merhaba, size LG projeksiyonları öneriyorum.
    -http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-bx327-h-projeksiyon-projeksiyon-fiyati-en-ucuz-uygun-sinevizyon-cihazi-modelleri-projektor-indirimli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari,32066.html bu gözlük hediyeli model aynı zamanda 3D olmuş olur max çözünürlük 1080i ki bu ps3 için çok iyi bu modeli ps3 ile kendim de kullanıyorum.
    eksisi is çok aydınlık ortamlarda gözükmez . normalde kontrastı 2300:1 ama bazen ışığı kapatıp kullanmak zorunda kalabilirsiniz. kontrastı fazla olan modeller çok pahalı . lambasının 3000 saatlik bir ömrü var bir lamba 350 lira civarı ama bitirebileceğinizi düşünmüyorum. en önemli özellikleri dahili hoparlörü var 10 ar wattan 2 tane . + usb girişi var filmlerini takıp çalıştırabilirsin . Özetle bu sizin için çok ideal model . zaten hdmı girişi olmayan modellere bakarsanız ps3 ile oynayamassınız. kendim kullanıyorum 3d performansı ideal .üstelik maximum 90 inç yansıtabilirsiniz perde almanız görüntü kalitesinin gözle görünürlüğünü arttırmanızı sağlar istediğiniz fiyata en iyisi bu hoparlor de bağlayabilirsiniz .

Teşekkürler güzele benziyo 1080i desteği var yani 1366*768 destekliyor mu, ps3 görüntüleri nasıl acaba, bide dijital çıkış var mı ses için

• quote:

Orijinalden alıntı: sneakersnack

Arkadaşlar merhaba, odama aslında lcd-led düşünüyordum fakat ciddi yer problemim var, bende projeksiyon alıp duvara yansıtarak bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum. Projeksiyona sadece pc ve ps3 bağlayacağım, aslında fhd istiyorum fakat pahalı gelirse hd de olur. Optik çıkışıyla 5 +1 bağlamak isterim, birde perde değilde duvara yansıtacağım çok çok açık şampanya (beyaza çalan sarı) renginde sıkıntı yaşarmıyım, yoksa illa perde şart mıdır? Mesafe 2 - 2.5m olacak, daha mı fazla bir mesafe gerekir? Kaliteli uzun ömürlü bir şey olsun, Maximum 1500-1750 tl verebilirim. Çok teşekkürler...

Yer problemin varsa ve LED istiyorsan , PS3 oynayacaksan sana 2,5 metreden çok rahat 2m nin üstünde geniş ekran verecek Promactonun yeni modeli PRO X02 yi tavsiye ederim. Bu modellerinde yakın atım lens kullanmışlar, kısa mesafeden geniş ekran alıyorsun , buda geniş ekran elde etmek için cihazı duvardan daha geri çekmeni gerektirmediği için görüntü kalitesinde bozulma oluşturmuyor. Yani kısa mesafeden geniş ve kaliteli görüntü demek buda. Yer sıkıntısı olanlar için ideal bir cihaz. 30.000 saat lamba ömrü, dokumnatik touch pad body kumanda, dahili batarya 1800mAh lityum şarj edilebilir ve lamba dahil 2 yıl garantili... 1280 x 800 çözünürlük, 500 ansilümen.. Sizin için çok çok yeterli diye düşünüyorum. 5+1 inize bağlanabilirsiniz fakat çıkış yanılmıyorsam optik değil. PS3 ten ses çıkışı alamıyormusunuz?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/pro-x02-led-rgb-promacto-projeksiyon-en-ucuz-fiyatlari,36823.html

• quote:

quote:

Teşekkürler güzele benziyo 1080i desteği var yani 1366*768 destekliyor mu, ps3 görüntüleri nasıl acaba, bide dijital çıkış var mı ses için

EVet dijital cıkıs destekliyor. Dediginiz cozunurlugu de var. Kendim kullanıyorum ps3 ile cok ideal karanlıkta cok ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

EVet dijital cıkıs destekliyor. Dediginiz cozunurlugu de var. Kendim kullanıyorum ps3 ile cok ideal karanlıkta cok ideal.

Çok teşekkürler bakayım ben o zaman bu ürüne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.