Şimdi Ara

ps2 format sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bana yurt dışından ps2 geldi ince gorunumlu olanlarindan arkadasimdan cd aldım kullandigi oyunlardan benim ps ye takınca format cdsimi formata uygun cd mi takın diyor tam anlamadim ilk başta kurulum cdsi falanmı var ki bunun veya cd kopya diyemi açmıyor çözemedim bi yardim lütfen

• PS2 chipsiz olduğu için ,arkadaşından aldığın kopya oyunları oynatamıyor...Ya orjinal oyun kullanacaksın;ya da makineye chip taktıracaksın...
  • chip nasıl bişey bi anlatirsan sevinirim arkadasim ve pahalımı acaba
  • hayır degil. cip dedigin sey hanı çalışmayan o cdler varya kırmızı ekran geliyor işde cip taktırırsan b daha o kırmızı ekran gelmeyecek ve çalıştıracak . cip işde bu işe yarıyor
  • hocam nerede taktiracam kim takar burada hiç gormedim ben her yede de taktirilmaz herhalde
  • Tahtakale'de Karagül İşhahında Atik Elektronik var bende daha dün 8. PS2'me oradan chip taktırdım, tavsiye ederim. Detaylar için PM atman yeterli.
  • arkadaslar mersinli olan varsa düşük bi ihtimal ama belki vardir bilen ist bana cok uzak
  • quote:

Orjinalden alıntı: absinthebart

arkadaslar mersinli olan varsa düşük bi ihtimal ama belki vardir bilen ist bana cok uzak

Kargoyla PS2'ni yollarsın ve aynı şekilde kargo ile PS2'ni alırsın bu kadar sorun etme bence. Gidiş-geliş kargo 15 YTL birşey tutuyor. (Aras Kargo için bu fiyat tabiki)
  • mersin de bultum bi tane 85 milyon diyor beyler fiyat normalmi
  • mersin de bultum bi tane 85 milyon diyor beyler fiyat normalmi
  • arkadaslar bi cvp verin bea 85 milyon cip için cok mu normalmi kazıklanmayalım
  • Hangi marka çip için 85 ytl diyor? Ben matrix çipi 50 ytl ye taktırmıştım, buna göre değerlendirme yapabilirsin. Matrix in iyi bir çip olduğunu hatırlatayım, dms4 daha da iyiymiş, öyle diyorlar ama ben kullanmadım.
  • çipte matrix infinity vd dms4 en iyileridir..Ona göre al,markayı kesin sor
  • bi marka sölemedi eyw kardesler saolun 50 ytlyi baz alıcam önerdiginiz chip markalarinida yazdim.
  • Ne demek..Hayırlı olsun sana şimdiden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yido2

Ne demek..Hayırlı olsun sana şimdiden..

eyw kardeşim saol
  • Bende Mersinde yaşıyorum Mersın Carsısı 1.katta Guven Elektronık var oraya gıdıp uygun fıyata taktırabılırsın.. benım ısmımıde kullanabılırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.