Şimdi Ara

Ps2 İki Kişilik Co-op

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ps2 İçin Bildiğiniz Eğlenceli ,RPG , Aksiyon tarzı Oyun Arıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoeTy -- 3 Temmuz 2009; 22:14:11 >

• banada lazım
  • aksiyonu bilemem de rpg olarak sana champions of norrath 1-2 isimli oyunu önerebilirm. ayrıca baldurs gate dark alliance da co op olarak oynanabiliyor.
  • black
    dark watch
    cod serisi
    moh serisi
    time splitters serisi
    gow serisi
    dmc serisi

yetmediyse söyle

co-op yazmışın ama aksiyon istediniz diye bunlar aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 3 Temmuz 2009; 1:33:24 >
  • bence hemen gıt mortal combat sholın moks muydu neydı ole bı sey vardı co op arkınle oynarsın ama son blum baya zor bız urasmıstık ama sora bana sovme yoksora THE WARIORS sıddetle tavsıye edıyorum ole bı oyun ben gormedım arkınle oynarsın sora ban dua edersın sora darkwach dıe oyunvar oda guzel sora URBAN REIGN super otesı sora tıme splıttırs mı ne ole bı oyun var oda cok guzel sımdılık aklıma bu kadar geldı daha gelınce sana eklerım ama bunları alın arkınle oyna bence super oyunlar
  • king arthur ve lotr return o.t king
  • Teşekkür Ederim RPG Tarzı Oyunlarıda Severim Önerilerinizi O Yöndede Yapabilirsiniz Önce Mortal combat ile The Warrioru Deniycem Saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.