Şimdi Ara

PS3 FIRMWARE v2.76 DUYURULDU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gozlemlenenler Avatar eklenmis, birde arka fonda ki dalgalanma efekti degismi gibi biseyler diyorlar. Ayrica bikac kisi killzone2 online a artik giremediklerini farkli hata kodlari aldiklarini soylemisler. Tabi bu killzone2 nin serverdan da olabilir.
  • Uyddurmayın yau
  • suan indi kuruyorum
    kurdum diger updatelere gore daha hızlı kuruldu
    birsey degismedı sankı yada ben farkedeedım ama videolar ve divxler biraz daha kalitelı goruntu verıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 14 Mayıs 2009; 12:47:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_turco_06

bazı arkadaslar ps2 uyumluluk gelmesini beklemis
    ps2 uyumluluk tamamen donanımsal arkadaslar firmware ile gelmesi imkansız
    ps2 islemcisi falan var 60 lıklarda
    yeni cıkan 80 lıklarda bunu koymadı sony
    malzemeden caldı fıyat kısacam dıye

O dediğin ps2 chipi ilk çıkan yani pal olmayan ntsc-j ve ntsc-u 80,60,40 lık makinelerde vardı.Sonradan avrupada çıkan pal 60lık makinelerde bu ps2 chipi yoktu.Yani ilk çıkan 60'lık pal ler yazılımsal olarak ps2 oyunlarını oynatıyordu.Sonradan çıkan 40lıklarda ps2 oyunlarını oynatma özelliği yazılımsal olarakda kaldırıldı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

bazı arkadaslar ps2 uyumluluk gelmesini beklemis
    ps2 uyumluluk tamamen donanımsal arkadaslar firmware ile gelmesi imkansız
    ps2 islemcisi falan var 60 lıklarda
    yeni cıkan 80 lıklarda bunu koymadı sony
    malzemeden caldı fıyat kısacam dıye

O dediğin ps2 chipi ilk çıkan yani pal olmayan ntsc-j ve ntsc-u 80,60,40 lık makinelerde vardı.Sonradan avrupada çıkan pal 60lık makinelerde bu ps2 chipi yoktu.Yani ilk çıkan 60'lık pal ler yazılımsal olarak ps2 oyunlarını oynatıyordu.Sonradan çıkan 40lıklarda ps2 oyunlarını oynatma özelliği yazılımsal olarakda kaldırıldı..

eminmisin? oyleyse 2.80da bekleybiliriz
    cunku 2.76 oynatmıyor ps2 suan denedım ps2 orjınal demo dısk ile

• Benim 60 gb pal ps3 ümde çoğu ps2 oyunu çok rahatlıkla oynanabiliyor. 2.76 den bir önceki firmware yüklü. şu an işte olduğum için henüz yeni update'i yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charming_man -- 14 Mayıs 2009; 13:08:23 >
  • ps3,ps2 oyunlarini yazilimsal olarak oynatabiliyorsa ve de sony bunu bizden esirgiyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 14 Mayıs 2009; 13:08:38 >
  • arkadaslar herhangı update yukleyen birisi netten canlı tv acıp bakabilirmi acaba gosterıyormu diye?

ornek olarak kanal d nin sitesinden canlı yayını denemenızı rica ediyorum, cunku en son fw de J_ustin tv yi izleyemiyorduk
  • arkadaslar 2.76 yla bırlıkte neler gelısecek bılgınz varmı...
  • canlı yayınlar donmadan izlenebiliyor
    2.76 dan sonra 1 saat gta4 oynadım makına hıc olmadıgı kaar ısınmıs durumda
    ARKASINA ELMİ UZATTIM SANKI SAC KURUTMA MAKINASINI SICAK AYARA ALMIS UFLUYOR GİBİ ISI CIKIYOR
    DAHA ONCE BU KADAR ISINMIYORDU
    2.76YA
  • quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar herhangı update yukleyen birisi netten canlı tv acıp bakabilirmi acaba gosterıyormu diye?

ornek olarak kanal d nin sitesinden canlı yayını denemenızı rica ediyorum, cunku en son fw de J_ustin tv yi izleyemiyorduk

justin tv youtube gibi kapalı zaten konsolun kendi browserından izleyemezsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar herhangı update yukleyen birisi netten canlı tv acıp bakabilirmi acaba gosterıyormu diye?

**** youtube gibi kapalı zaten konsolun kendi browserından izleyemezsin.

yaw ps3 e elle dns verirsen veyahut modemden elle dns ayarı girersen 4.2.2.2 ve 4.2.2.3 gibi o zaman heryere giriyor, justini acıyordu fakat donmalar mevcuttu, kanal d yi denemiş ustteki arkadas sanırım, eger onu takılmadan oynatıyorsa bunlarıda oynatır, bundan sonraki guncellemelerimi buna gore yapıcam, bundan onceki guncelleme mahvetti beni mac oldugunda pc yi salona cıkarmaktan belim koptu :D

bu sürümde acıyordur umarım denemeye dewam j_ustin i dedigim gibi net ayarları yapıp deneyin bakalım canlı yayında donma olucakmı?

teşekkurler @el_turco_06

• quote:

canlı yayınlar donmadan izlenebiliyor
    ARKASINA ELMİ UZATTIM SANKI SAC KURUTMA MAKINASINI SICAK AYARA ALMIS UFLUYOR GİBİ ISI CIKIYOR
    2.76YA

havalar ısındı ondandır
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtbjk

quote:

canlı yayınlar donmadan izlenebiliyor
    2.76YA

havalar ısındı ondandır

olabilir

• bende tv yi açmadan oyun takmıştım ne oluyor dedim meğer yine update durumu varmış şu an yüklüyoruz bakalım
  • Adam gibi özellik gelmiyor uyduruk güncellemeler çıkıyor paso. Yazık be sana Sony cidden yazık.

Exc. oyunların olmasa bi halt değilsin.
  • linki indirip ps3'e sorunsuz kurdum teşekkürler.
    quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/eu/2009_0514_d6856f234f3066b94dc88ab430a63bfb/PS3UPDAT.PUP

Buradan indirebilirsiniz... (PAL Makinalar için...)
  • Hiçbir versiyon gereksiz değildir. Sony zevkinden update çıkartmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doodlezz

Hiçbir versiyon gereksiz değildir. Sony zevkinden update çıkartmıyor.

doğru söze ne denir ki
  • indir indir bitmedi ya
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.