Şimdi Ara

PS3 FIRMWARE v2.76 DUYURULDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: el_turco_06

quote:

Orjinalden alıntı: mrtbjk

quote:

Orjinalden alıntı: el_turco_06

canlı yayınlar donmadan izlenebiliyor
    2.76 dan sonra 1 saat gta4 oynadım makına hıc olmadıgı kaar ısınmıs durumda
    ARKASINA ELMİ UZATTIM SANKI SAC KURUTMA MAKINASINI SICAK AYARA ALMIS UFLUYOR GİBİ ISI CIKIYOR
    DAHA ONCE BU KADAR ISINMIYORDU
    2.76YA

havalar ısındı ondandır

olabilir

bir çok kişi updateden sonra makinanın bozulduğunu söylüyor ,allah şükür daha şimdiye dek hiç bir sorun yaşamadım üstelik pc olmadıüğı için evde ps3 bir çok şey için kullanıyorum bazen 24 saat açık kalıyor bişiler indiriyor,üstüne üstelik makina yatık vaziyette ve üzerinde atmaman örten saten bir kumaş var ne ısınıyor ne sesi çok çıkıyor,bazen biraz hızlanıyor 1 dk olmadan eski haline dönüyor ,allah nazarlardan saklasın,hakikatten 2,76 da bişi yok gibi

• 2.76 dan sonra ısınma sıkıntısı gibi bir durum mu çıkmış? Ben tahmin etmiyorum böyle birşey olabileceğini.
  • evet bu update den sonra makinam 2 kez kapandı durup duırurken kapanıyor ve 3kez kırmızı ışık yanıp sönüyor .açma kapamaya bastığımda kırmızı ışık sabitleniyor,2.kez basınca açılıyor .ilginç sarıyı atlattık şimdide kırmızı çıktı mübarek 9 çekirdekli trafik lambası yavtabi bunun güncellemeyle alakası varmı onu bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 15 Mayıs 2009; 12:36:51 >
  • valal bende yükledim, üstüne bazı arkadaşların ifadesini aldım pes09da, hiç bi problemle karşılaşmadım
  • [her update,de çıkan geleneksel geyik haline gelmiş ,bu update makineyi bozuyor dedikodusuyla karşı karşıyayız yine
  • arkadaşlar us linki varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zua_

arkadaşlar us linki varmı ?

hocam fırmwarelerde bölge kodu ayrımı yoktur. her bölgenin fırmware,i her bölgeden makinede sorunsuzca çalışır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

hocam fırmwarelerde bölge kodu ayrımı yoktur. her bölgenin fırmware,i her bölgeden makinede sorunsuzca çalışır.

teşekkürler
  • ewet bende yükledim ve çok memnunum 2.76 hem daha hızlı hemde donma olmuyor ve makina daha isteki çalışıyor
    istekli: hani kimi zaman yorulursunuz veya bügünde işe gitmek istemiyorum dersiniz ya onun gibi düşünün
  • arkadaşım us linkini ne yapacaksın..firmware ler free..bölge sınırlaması yok..nerden aldınız bu saçma bilgiyi???
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: ataskiran

arkadaşım us linkini ne yapacaksın..firmware ler free..bölge sınırlaması yok..nerden aldınız bu saçma bilgiyi???
    quote:

Firmware'i nerden indirirseniz indirin makinanız için sorun teşkil etmez, uyumludur.
  • indirdim problem yok
    ama pek bir özellik göremedim
    dediğiniz gibi bir sonraki update için bir altyapı olabilir
  • quote:

[her update,de çıkan geleneksel geyik haline gelmiş ,bu update makineyi bozuyor dedikodusuyla karşı karşıyayız yine

aynen abi
  • quote:

[her update,de çıkan geleneksel geyik haline gelmiş ,bu update makineyi bozuyor dedikodusuyla karşı karşıyayız yine

erol sen istihbarat uzmanı olarak hala bilgi almadın mı?
    ne işe yaradı bu update ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: offendicula

quote:

erol sen istihbarat uzmanı olarak hala bilgi almadın mı?
    ne işe yaradı bu update ?

gelen ilgili yazının üzerinde çok gizli yazıyodu
  • updateın ıcı bos cıktı
    sony ne olur ne olmaz dıye gereklı gordugu bazı guvanlık acıklarını kapattı dahada kırılamaz hale getirdi
    bizde mal gibi bekliyoruz yok cross chat yok ps2 oyunları yok yenı menu falan
  • Beyler ben 5dk bekledim ancak %1 oldu... neden bu kadar yavas ??? sizde de mi oyle..? Yoksa 500dakika mi beklicez
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluet

ps3,ps2 oyunlarini yazilimsal olarak oynatabiliyorsa ve de sony bunu bizden esirgiyorsa

Aynen öyle yazılımsal ve SOY esirgiyor buna emin ol.... çünkü PS2 aylık halen 5000 ünite satıyor ortalama..
  • Bende yükledim 2.76' yi ve hiç bir problemle karşılaşmadım. Firmware ile makinanın bozulucağına inanmıyorum.
  • yükledim...olumsuzluk yok...olumluluk da yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.